Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Przygotowani na konferencje

Ostatnie dni i miesiące przyniosły ze sobą wiele zmian, które dotknęły nas wszystkich. Sytuacja, z jaką mamy do czynienia, nie miała sobie podobnych, stąd pojawiła się potrzeba stworzenia i wdrożenia nowych standardów działania w branży konferencyjnej. W DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center nie czekaliśmy na dalszy rozwój sytuacji – jako jedni z pierwszych w Krakowie zbudowaliśmy kompletną architekturę systemu bezpieczeństwa, na czele której stoi Manager ds. bezpieczeństwa mikrobiologicznego.

Zaangażowanie i energia w DoubleTree
Nie boimy się szukać nowych rozwiązań i wychodzić naprzeciw wyzwaniom. Odkąd w hotelu pojawił się nowy właściciel, DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center przeszedł szereg pozytywnych zmian, pojawiła się nowa energia oraz bogate know-how. Doświadczenie zarządu spółki zdobyte w branży żywieniowej zaowocowało świeżym podejściem do tematyki hotelarstwa. Wielowymiarowe spojrzenie na procesy przebiegające w hotelu, pozwoliło dostrzec ich silne strony i maksymalnie wykorzystać tkwiący w nich potencjał. Jednocześnie umożliwiło to wyciągnięcie wniosków z tego co było i wprowadzenie koniecznych modyfikacji. Zwieńczeniem okazał się wynik audytu sieci Hilton, która skategoryzowała hotel jako „doskonały”. Agencje, klienci i przede wszystkim goście również pozytywnie ocenili wprowadzone zmiany.

Wielowymiarowe spojrzenie jest naszym atutem
Gdy proces zmian dobiegał końca, świat usłyszał o COVID-19. Od samego początku cały czas trzymamy rękę na pulsie, aby móc reagować na pojawiające się informacje. We współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie, stworzyliśmy ponad 40 szczegółowych procedur i instrukcji mających na celu opisanie działań pracowników Hotelu. Udało się dzięki temu zredukować ryzyko zakażenia. Wdrożenie dodatkowych wytycznych w trakcie wszystkich procesów (np. check-in/check-out, sprzątanie pokoi i części wspólnych) pozwoliło na zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa na każdym etapie przebywania w obiekcie. Jest to niezmiernie ważne dla hotelu, który do dyspozycji oddaje 232 pokoje. Szkolenia dotyczące zasad postępowania, badanie temperatury, korzystanie z maseczek i odzieży ochronnej, regularna dezynfekcja rąk, w połączeniu z zaangażowaniem pracowników wszystkich działów, zapewniają utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center na bieżąco udoskonala swoje działania, dlatego w trosce o pełen komfort organizatorów i uczestników spotkań, regularnie pobiera do badań wymazy z wytyczonych powierzchni obarczonych ryzykiem przenoszenia bakterii (jak lada recepcyjna lub blaty szafek nocnych w pokojach) aby poddawać je badaniu na obecność wirusów i niwelować ryzyko zakażenia.

Pierwszy tak bezpieczny w Krakowie
DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center to nie tylko bezpieczny hotel. To także 2970 m² powierzchni Centrum Konferencyjnego, zorganizowanego według najlepszych standardów. Dedykowane procedury obsługi grup konferencyjnych stanowią pierwszy element, który zapewnia bezpieczeństwo gości. Wprowadziliśmy ozonowanie przestrzeni, a do oczyszczania powietrza stosujemy lampy UV-C i podwójne filtry z cząsteczkami aktywnego srebra. Zapewniamy regularną i gruntowną dezynfekcję wszystkich elementów wyposażenia każdej z 16 sal konferencyjnych oraz systemy dystansowania społecznego. Przerwy kawowe serwujemy w pojedynczych pakietach, a w częściach wspólnych dodatkowo umieściliśmy bezdotykowe dezynfekatory do rąk i niezbędne instrukcje sanitarne. Wszystko we współpracy Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie, która zapewnia regularne audyty mikrobiologiczne obiektu.
W DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center robimy wszystko, aby zbudować odpowiednie poczucie komfortu, zarówno wśród klientów jak i agencji. Bieżące aktualizacje podejmowanych działań pozwalają nam być gotowymi na organizację wydarzeń w każdej chwili.
 

Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów DoubleTree by Hilton Kraków
Mail:
Telefon: +48 12 201 43 43

 

ARTYKUŁ PARTNERA

13 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.