Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Biuro Rekordów działa online

Biuro Rekordów jest jedyną w całej Polsce firmą kompleksowo zajmującą się certyfikacją Rekordów Polski i doradztwem z zakresie organizacji rekordów Guinnessa, a w naszych wydarzeniach każdorazowo biorą udział setki osób.

MATERIAŁ W RAMACH AKCJI: #SilniwBranży #StayPositive ZAPREZENTUJ SWOJĄ AGENCJĘ W MEETINGPLANNER.PL - sprawdź szczegóły


Zdecydowaliśmy się przenieść całą naszą działalność wyłącznie do Internetu, co okazało się pomysłem idealnie wpisującym się w bieżące zapotrzebowania naszych klientów.

Zadaliśmy sobie pytanie: „Czy można ustanowić rekord bez wychodzenia z domu?”. Okazuje się, że tak! Niesłabnące zapotrzebowanie na rekordy ze strony naszych klientów, czyli: przedsiębiorstw, marek, agencji eventowych, szkół i urzędów miast oraz osób prywatnych tylko utwierdziło nas w tym przekonaniu. Istnieje wiele rekordów online ustanawianych całkowicie zdalnie, dlatego w dalszym ciągu możemy proponować naszym klientom atrakcyjne usługi.

Ustanowienie Rekordu Polski lub rekordu Guinnessa online jest prostsze niż w przypadku tradycyjnych wydarzeń i odbywa się bez konieczności opuszczania własnego domu. To duża wygoda zarówno dla naszych klientów, jak i uczestników rekordów. W przypadku rekordu online do weryfikacji próby wystarczą jedynie statystyki zebrane przez program, który obsługuje dany rekord oraz materiały wideo.

Pobij rekord online. Zgłoś się bezpośrednio do Biura Rekordów, wysyłając maila na adres z opisem swojego pomysłu na wybraną kategorię rekordu online oraz zapoznaj się z informacjami dostępnymi na naszej stronie: https://biurorekordow.pl.

08 czer 2020
 
średnia ocen:
4.6
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.