Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Ponowne otwarcie Suntago 18 czerwca

W związku z wprowadzeniem czwartego etapu odmrażania gospodarki, park wodny Suntago zostanie ponownie otwarty 18 czerwca br. Bilety dostępne są w limitowanej liczbie.

Suntago, czyli największy zadaszony park wodny w Europie, to pierwszy etap projektu Park of Poland znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Oferta Parku jest promowana m.in. jako alternatywa do wakacji za granicą, ze względu na tropikalny klimat 32 stopni Celsjusza, otoczenie ponad 740 prawdziwych palm przywiezionych z różnych zakątków świata.

8 maja 2020 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny oraz Narodowy Instytutu Zdrowia Publicznego zgodnie podkreśliły, że nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 poprzez wodę basenową. Tezę podtrzymał prof. Włodzimierz Gut, specjalista w zakresie mikrobiologii i wirusologii, który stwierdził, że „Żadne zakażenie przez wodę basenową, szczególnie chlorowaną, nie zostało do tej pory potwierdzone. Wirus SARS-CoV-2 przenosi się wyłącznie w kontakcie bezpośrednim osoby zdrowej z osobą zarażoną. Wszystkie inne drogi przenoszenia są wyłącznie domniemaniami. Dlatego najważniejsze jest zachowanie odpowiedniego dystansu w kontakcie z innym człowiekiem i przestrzeganie zasad higieny”.

Park of Poland wprowadza szereg zabezpieczeń, które mają na celu zapewnienie bezpiecznego pobytu na terenie obiektu, będą to m.in. limit osób odwiedzających obiekt w jednym momencie, umożliwiający zachowanie odpowiedniego dystansu, specjalne oznakowanie COVID-19 przypominające o nowych obowiązujących zasadach, codzienna pełna dezynfekcja parku oraz regularna dezynfekcja wszystkich powierzchni wspólnych, system kolejkowy z zachowaniem bezpiecznego dystansu , wydzielone sekcje szafek z zachowaniem odpowiedniego dystansu, zabezpieczenie stanowisk pracowniczych ekranami osłonowymi, specjalne oznaczenia leżaków (ich liczna ustalana jest z GIS), które zostały poddane dezynfekcji.
Pracownicy Suntago są wyposażeni w środki ochrony osobistej: rękawiczki, maseczki, środki do dezynfekcji oraz przeszli wymagane szkolenia. W holu głównym oraz w szatniach obowiązkowe jest noszenie maseczek.

W lipcu planowane jest otwarcie osiedla 92 domków Suntago Village z recepcją i mini delikatesami. Z bazy noclegowej do parku goście będą mogli możliwość dojechać shuttle busem.
W dalszym ciągu trwają także prace nad strefą zewnętrzną Suntago. Do czasu jej otwarcia wszystkie baseny zewnętrzne pozostaną wysłonięte ogrodzeniem.

Otwarcie Parku miało miejsce 20 lutego 2020 r.

Bilety do Suntago dostępne są na oficjalnej stronie www.parkofpoland.com, na której też można dokonać rezerwacji noclegu w Suntago Village (od 1 lipca 2020 r.).
W okresie wakacyjnym (29.06-31.08.2020 r.) przez cały tydzień obowiązywać będą ceny weekendowe.

12 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.