Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Emirates wznawiają kolejne loty pasażerskie

Linie Emirates dostały zgodę na wznowienie lotów pasażerskich od 25 czerwca do Kabulu w Afganistanie. Łącznie oferują podróżującym 30 kierunków.
 

Poza lotami do Kabulu, które można zarezerwować na emirates.com oraz za pośrednictwem biur podróży, pasażerowie Emirates w ramach siatki połączeń mogą polecieć do Bahrajnu, londyńskiego Heathrow, Manchesteru, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Zurychu, Wiednia, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku JFK, Seulu, Chicago, Toronto, Kuala Lumpur, Singapuru, Dżakarty, Tajpej, Hongkongu, Perth, Brisbane, Sidney, Melbourne i Manili.


Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.
Emirates wdrożyły zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych.
Podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży - będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego.

12 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.