Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Nowe produkty w ofercie Prolight

Protekt One to nowa grupa produktów w ofercie...

W ofercie Prolight pojawiła się nowa linia produktów przeznaczonych do ochrony osobistej, dezynfekcji oraz sterylizacji powierzchni i obszarów.

Pierwszym produktem jest Protekt T7, czyli zintegrowany system rozpoznawania twarzy oraz detektor temperatury ciała z terminalem kontroli dostępu Al. W dobie walki z COVID-19 jest to pierwsza bariera bezpieczeństwa dla pracowników i klientów. Protekt T7 został opracowany i wyprodukowany w oparciu o algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm pomiaru temperatury ciała w podczerwieni. Posiada funkcje wyświetlania aktualnej temperatury z alarmem wysokiej temperatury. Wbudowany moduł weryfikacji kart identyfikacyjnych drugiej generacji NFC, umożliwia dwie dodatkowe funkcjonalności: ,,porównanie człowieka i karty + wykrywanie temperatury ciała” i / lub „porównanie twarzy ludzkiej + wykrywanie temperatury ciała” w celu realizacji różnych scenariuszy aplikacji. Jednocześnie interfejs został otwarty dla integratorów w celu opracowania funkcji dodatkowych, tak by pomóc użytkownikom z różnych środowisk w szybkim rozpoznawaniu twarzy i wykrywaniu podwyższonej temperatury oraz integrację systemu z już istniejącymi zabezpieczeniami.

Może być stosowany w biurach, fabrykach, szkołach, studiach telewizyjnych, teatrach, klubach, restauracjach, hotelach i innych miejscach publicznych, w których gromadzą się ludzie. Urządzenie zabezpiecza przed wejściem na teren osób z podwyższoną temperaturą ciała. W ofercie Protekt znajdują się również bramki dostępowe ze zintegrowanym podajnikiem płynu dezynfekcyjnego, które w jeszcze większym stopniu zabezpieczają osoby wchodzące na dany obszar.

 


Cechy urządzenia Protekt T7

  • Rozpoznawanie twarzy
  • Wykrywanie temperatury z dokładnością do 0,3° C
  • Alarm wysokiej temperatury
  • Obsługa kart identyfikacyjnych NFC
  • Działanie w dowolnych warunkach oświetlenia
  • Otwarty interfejs umożliwia łatwą integrację z innymi systemami
  • Powiadomienia oraz interfejs w języku polskim


Sterylizatory Protekt UV-C Kolejnymi urządzeniami są sterylizatory powierzchni i obszarów. Dezynfekujące za pomocą promieni UV-C, jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z koranawirusem. Jak pokazały badania sterylizacja promieniami ultrafiletowymi jest nie tylko bezpieczna, ale również pozwala w 99,99 proc. eliminować, zarazki, wirusy i grzyby. Urządzenia w tej kategorii należy podzielić na dwie kategorie: sterylizatory przenośne oraz sterylizatory instalacyjne

Sterylizatory instalacyjne Protekt UV-C to grupa urządzeń odkażających, które swoje zastosowanie znajdą w teatrze, domu kultury, muzeum, biurze, hali produkcyjnej, szkole, przedszkolu, szpitalu, aptece, zakładzie opieki zdrowotnej, transporcie publicznym oraz wszystkich innym miejscach, gdzie potrzebna jest szybka dezynfekcja większych obszarów.
Sterylizatory przenośne to urządzenia przeznaczone do szybkiej sterylizacji mniejszych powierzchni oraz małych przedmiotów, jak np. telefony, portfele, maski, klucze, biżuterie, ale również dziecięce smoczki.

Automatyczne Dozowniki Wśród przedstawionych przez rząd wytycznych odnośnie różnych gałęzi gospodarki na pierwszym miejscu przewija się konieczność dezynfekcji rąk. Również takie produkty znalazły się wśród nowości Prolight. Wśród zademonstrowanych produktów znajdują się zarówno dozowniki montowane na statywach, jak również takie montowane na ścianie. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko wyglądem i ilością dozowanego płynu, ale również funkcjonalnością – jak sposób zasilania, dawkowania płynu, czy nawet panel pozwalający na wyświetlanie dodatkowych informacji.

Generatory Ozonu Kolejną kategorię nowych produktów w ofercie Prolight stanowią profesjonalne i przenośne generatory ozonu polskiej marki O-zone. Technologia dezynfekcji pomieszczeń za pomocą ozonowania to obok czyszczenia UV-C najskuteczniejsza metoda sterylizacji. Zaletą metody ozonowania jest fakt, że ma ona charakter kompleksowy, ozon jako gaz dociera do przestrzeni trudnych do zdezynfekowania inną metodą oraz charakteryzuje się dobrą przenikalnością powierzchni porowatych. Technologia ozonowania swoje zastosowanie znajduje w dezynfekcji teatrów, sal koncertowych, filharmonii, ale również halach magazynowych, gimnastycznych, hotelach, restauracjach, szkołach, przedszkolach i żłobkach.

Pełny opis technologii stosowanej w nowych urządzeniach dostępnych w ofercie Proligt można znaleźć na stronie www.protekt.one. Pełna specyfikacja wszystkich urządzeń znajduje się na stronie www.prolight.com.pl oraz w sklepie internetowym www.liteshop.pl.

 

ARTYKUŁ PARTNERA

12 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.