Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Konferencja online: Nowe oblicze branży MICE

Jak firmy z branży eventowej poradziły sobie w nowych warunkach? Czy innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawią, na zawsze zmieni się oblicze turystyki biznesowej? Między innymi na te pytania odpowiedzą goście konferencji z cyklu Open Eyes Economy on Tour Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI.

Spotkania odbędą się 17 czerwca o godz. 15.00 – temat Wydarzenia online i hybrydy oraz 18 czerwca o godz. 11.00 – temat High-tech w MICE i będą transmitowane w na kanałach Open Eyes Economy.
Organizatorzy wraz z zaproszonymi gośćmi chcą znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy innowacyjne rozwiązania technologiczne wprowadzane w czasie pandemii na zawsze zmienią oblicze turystyki biznesowej? Czy polskie zajmujące się nią przedsiębiorstwa mają szansę na wejście na zagraniczny rynek? Jakie rozwiązania w tej materii mogą zaproponować małopolskie firmy?
 
W panelu: Wydarzenia online i hybrydy udział wezmą prof. UEK dr hab. Jadwiga Berbeka, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Andrzej Targosz, Eventory, Paula Fenderowska, ICE Kraków oraz Krzysztof Paradowski, CMA. Do dyskusji na temat High-tech w MICE zaproszeni zostali prof. dr hab. inż. Grzegorz Jacek Nalepa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Karolina Buchta, 1000 realities, Krzysztof Krzysztofiak, Krakowski Park Technologiczny. Oba panele będą moderowane przez Michała Zalewskiego (Dobrze Powiedziane).

Aby wziąć w nim udział, konieczna jest rejestracja

Live streaming konferencji będzie prowadzony na:
Facebook: www.facebook.com/OpenEyesEconomy/live
YouTube:
17 czerwca część 1.: www.youtube.com/watch?v=2H7g3CIT1ho
18 czerwca część 2.: www.youtube.com/watch?v=4pyQcJBzj7s

Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy.

16 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.