Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

„Newsy ze Świata” Akademii SKKP w finale międzynarodowego konkursu

Projekt Newsy ze Świata Akademii SKKP jako jedyny projekt z Polski, znalazł się wśród finalistów konkursu, organizowanego przez Association of Association Executives (AAE).

Zgłoszony w kategorii Best National Project („not UK”) projekt to cykl artykułów, w których poruszane są ważne aspekty dotyczące branży spotkań z rynku międzynarodowego. Są to przykłady dobrych praktyk, badania, informacje o trendach i innowacyjnych projektach, studia przypadków itp. Wszystkie tematy związane z tym jak świat kongresów i konferencji radzi sobie obecnie z COVID-19.

Konkurs International & European Association Awards organizowany jest od sześciu lat. W tym roku odnotowano o 50 proc. więcej zgłoszeń niż w roku ubiegłym.
Konkurs podzielony jest na kilkanaście kategorii i można w nim zgłaszać  zarówno osoby, projekty jak i same stowarzyszenia. W tym roku w finale znalazły się projekty takich stowarzyszeń jak European Safety and Stadium Management Association, International Exhibition Logistics Association, International Federation of Inventors’ Associations, World Heart Federation, International Society of Blood Transfusion, European Association of Chemical Distributors oraz International AIDS Society.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza konkursowego, w którym wymienione muszą być m.in. założone cele projektów i osiągnięte rezultaty, zasięg oraz opinie i rekomendacje.
Obecnie projekt jest realizowany przez Annę Górską, eksperta Akademii SKKP, wiceprezesa zarządu SKKP ds. współpracy międzynawowej, członka AAE. Nowe artykuły pojawiają się co tydzień.

Laureaci konkursu będą mieli możliwość zaprezentowania swoich projektów na forum międzynarodowym podczas ceremonii kończącej Association World Congress, która odbędzie się 8 grudnia 2020 r. w Cascais w Portugalii. W kongresie bierze udział zwykle 400 osób i na dziś organizatorzy nie przewidują jego anulowania lub przesunięcia na inny termin. 
www.skkp.org.pl/akademia_news

06 lip 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.