Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Branża

SAR i KAE w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Agencji Eventowych SAR dołączyły do Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Reprezentantami do Rady zostali Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający SAR, oraz Łukasz Klimczak, członek Klubu Agencji Eventowych SAR, COO agencji Bespoke.

– SAR oraz KAE od samego początku aktywnie działają na rzecz szeroko rozumianej branży spotkań i wydarzeń, która otrzymała najmocniejszy cios ze strony COVID-19. Umocnienie relacji i współpraca ze środowiskiem MŚP, to kolejny krok w obronie praw przedsiębiorców naszego sektora – podkreślił Paweł Tyszkiewicz.

– Jako praktycy branży, będziemy silnym zespołem doradczym oraz opiniodawczym dla rozwiązań wspierających przemysł spotkań i wydarzeń, tworzonych na najwyższym szczeblu. Naszym celem jest przede wszystkim opracowanie rozwiązań długofalowych, które zniwelują reperkusje postcovidowe i pozwolą na odradzanie się biznesu. – tłumaczy Łukasz Klimczak.

W Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP działa ponad 30 zespołów roboczych. Reprezentanci SAR i KAE będą działać w zespole „Turystyki, Przemysłu Spotkań i Czasu Wolnego” wraz z większością organizacji, z którymi do tej pory aktywnie wspierali branżę w ramach inicjatywy TUgether, Sztabu Kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju, czy też świeżo powołanej Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń.
Najbliższe spotkanie zespołu Rady odbędzie się 29.07.2020 o godz. 11:00.

Rada Przedsiębiorców to organ opiniodawczy i doradczy przy Rzeczniku MŚP. Zapewnia stały i bezpośredni kontakt Rzecznika ze środowiskiem przedsiębiorców.
Cele Rady Przedsiębiorców to wspieranie Rzecznika w działaniach na rzecz obrony praw polskich przedsiębiorców, monitorowanie sytuacji przedsiębiorców z sektora MŚP, diagnozowanie problemów i reagowanie w przypadkach wymagających interwencji Rzecznika, opiniowanie oraz opracowywanie projektów ustaw, które bezpośrednio wpływają na sektor MŚP.

28 lip 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.