Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Branża

MPI Poland Club zaprasza na Spring Meeting w Krakowie

Drugie z cyklu spotkanie MPI będzie poświęcone komunikacji i wizerunkowi i wywieraniu wpływu, które mogą być narzędziami do sukcesu w branży spotkań. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy i networkingowy.

Celem szkolenia jest pokazanie, w jaki sposób w biznesie branży spotkań właściwie komunikować się, jak korzystać z technik wywierania wpływu i skutecznie kreować własny wizerunek.
W pierwszej części spotkania odbędzie się warsztat Marka Skały „Kreowanie wizerunku i wywieranie wpływu”. Celem warsztatu jest przedstawienie i przećwiczenie technik kreowania wizerunku w relacjach biznesowych. Uczestnicy poznają także osiem zasad wywierania wpływu oraz przećwiczą te techniki w praktyce, dopasowując je do własnych sytuacji zawodowych.

W drugiej części odbędzie się warsztat „Be A Competent Business Partner – What Anglophones Pay Attention To” prowadzony przez Keitha Byrne. Będzie poświęcony praktycznym technikom sprawnego i skutecznego biznesowo komunikowania się z partnerami i klientami anglojęzycznymi. Uczestnicy dowiedzą się, że styl wypowiedzi jest równie ważny, jak jej treść, poznają językowe sposoby przekonania anglojęzycznych partnerów o naszej wiarygodności, nauczą się, jak w komunikacji budować trwałe relacje biznesowe. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.

MPI Poland Spring Meeting odbędzie się 13 kwietnia w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie. Współorganizatorem spotkania jest Krakow Convention Bureau. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Program i rejestracja znajdują się pod adresem

 

Rejestracja

Trenerzy
Marek Skała – dziennikarz, publicysta, właściciel firmy szkoleniowej Megalit Instytut Szkoleń, od 20 lat, przestrzegając zasad Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych, występuje publicznie, dla grup do 1500 osób. Jego siłą są osobiste kontakty z takimi postaciami jak Robert Cialdinii, Stephen R. Covey czy Philip Kotler oraz dopasowanie posiadanej wiedzy i techniki wystąpień do potrzeb grupy, a także wykorzystanie dużej dynamiki, technik hipnozy i aktywizacji dużych grup.

Keith Byrne – absolwent Lingwistyki Stosowanej, założyciel i dyrektor zarządzający Select Training Solutions, firmy specjalizującej się w szkoleniach i doradztwie w zakresie świadomości kulturowej i komunikacji międzyludzkiej, interesuje się najbardziej komunikacją, zarówno w aspekcie towarzyskim jak i biznesowym i kulturowym.
 

27 mar 2012
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.