Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Branża

Chapter Business Summit MPI w San Antonio

Coroczna konferencja przeznaczona dla zarządów oddziałów MPI z całego świata odbyła się w San Antonio. MPI Poland Club reprezentowane było przez prezesa Wojciecha Liszkę, wiceprezes ds. członkostwa Annę Górska oraz wiceprezes ds. edukacji Agnieszkę Faracik-Leśniak.

Celem konferencji jest umożliwienie liderom MPI nawiązanie kontaktów, a także podzielenie się dobrymi praktykami. Konferencja składała się z dwóch części: merytorycznej z wykładami oraz praktycznej odbywającej się w formie warsztatów, podczas których skupiono się na m.in. skutecznym planowaniu spotkań, pozyskiwaniu najlepszych speakerów międzynarodowych, pozyskiwaniu sponsorów i finansowaniu organizacji oraz działaniom Fundacji MPI. Z punktu widzenia MPI Poland Club najciekawsze warsztaty odbyły się sobotę i niedzielę - podczas krótkich sesji  europejscy liderzy wymieniali się swoimi doświadczeniami z działań w zakresie pozyskiwania klientów korporacyjnych. Wiele czasu zostało poświęcone także na omówienie wprowadzonego w tym roku nowego modelu programowego MPI, nastawionego na rozwój europejskich oddziałów, przy użyciu wsparcia szkoleniowego, marketingowego i finansowego MPI.
- Spotkanie CBS w San Antonio to niesamowita okazja do wymiany doświadczeń, nabycia wiedzy, to możliwość rozwoju współpracy na poziomie nie tylko edukacji między wszystkim oddziałami, a zwłaszcza europejskimi, co mam nadzieje już wkrótce przyniesie pierwsze efekty – mówi Agnieszka Faracik-Lesniak, wiceprezes MPI Poland Club ds. Edukacji.
Podczas spotkania uczestnicy znaleźli także czas na domknięcie ostatnich szczegółów europejskiej konferencji edukacyjnej EMEC, która odbędzie się w lutym 2014 roku w Stambule.
Spotkanie odbyło się w dniach 26-30 września.

10 paź 2013
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.