Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Otwórz się na zmianę czyli jesienne spotkanie MPI

MPI Poland Club zaprasza na kolejne z serii cyklicznych spotkań stowarzyszenia. Tym razem będą to warsztaty, których tematyka odnosi się do gotowości na zmianę i motywacji do realizacji własnych celów.


Jak informują organizatorzy, szkolenie jest propozycją dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć swoją skuteczność w życiu zawodowym i osobistym. Program szkolenia obejmuje radzenie sobie z sytuacjami stresowymi poprzez koncentrację na własnych zasobach i przezwyciężanie utartych schematów myślowych. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zwiększyć swoją gotowość na zmianę i rozwinąć motywację do realizacji własnych celów. Szkolenie prowadzone jest przez trenerów-psychologów z wykorzystaniem aktywnych metod pracy, takich jak gry symulacyjne, dyskusje grupowe czy odgrywanie ról, które  pozwalają na włączanie własnych doświadczeń uczestników w proces uczenia się, czyniąc uczenie się bardziej efektywnym.
Warsztaty poprowadzą trenerki Karolina Pietras i Anna Paszek.
Spotkanie odbędzie się 6 listopada w warszawskim Sound Garden Hotel. Koszt udziału w warsztatach to 290 zł, członkowie MPI płacą  145 zł, studenci zrzeszeni w MPI – 95 zł, pozostali studenci – 145 zł.
REJESTRACJA

 

22 paź 2013
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.