Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Inwestycje

Vienna House otworzy hotel w Warszawie

W lecie 2018 roku Vienna House otworzy na warszawskim Mokotowie nowy hotel dysponujący 164 pokojami. Vienna House Mokotów Warsaw będzie 4-gwiazdkowym hotelem biznesowym o podwyższonym standardzie. 

– Otwarcie hotelu w Warszawie było dla nas oczywistym krokiem. Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy kilka obiektów w Polsce, między innymi, kurort oraz hotele biznesowe i miejskie – wyjaśnia Rupert Simoner, CEO w Vienna House. – Nowy hotel pod marką Vienna House potwierdza naszą strategię rozwoju, a także zaangażowanie na polskim rynku. Jestem pewny, że powstanie tu jeszcze jeden albo nawet kilka hoteli – dodaje Simoner. Właścicielem obiektu jest prywatny fundusz kapitałowy Garvest  z siedzibą w Poznaniu. Vienna House Mokotów Warsaw będzie funkcjonował na zasadzie dzierżawy. Wartość inwestycji wynosi ok. 22 milionów euro.
Główny motyw nowego hotelu Vienna House w Polsce będzie odzwierciedlać w swojej koncepcji i wystroju industrialną przeszłość lokalizacji oraz historię rozwoju dzielnicy. Za projekt odpowiedzialne jest polskie biuro projektowe Jems Architekci. Centralnym punktem hotelu będzie lobby. Znajdujące się w nim krzesła i stoły będą mogły być dostosowywane do nowych aranżacji, tak aby goście każdego dnia mogli odkrywać inną perspektywę i możliwości tego miejsca. W hotelu zabraknie klasycznej recepcji. Obiekt będzie oferował bezpłatne WiFi. Oferta hotelu zostanie skierowana do osób podróżujących służbowo, a także pracowników miejscowych firm i okolicznych mieszkańców.

Vienna House Mokotów Warsaw będzie oferować 164 pokoje. Ich wnętrza ozdobią duże powierzchnie szklane, ceglane i stalowe, ale też elementy z naturalnych materiałów, takich jak drewno i wełna w ciepłej kolorystyce.
Przestrzeń konferencyjno-eventowa zajmie 300 mkw. Sale będą miały możliwość zmiany ich układu. Każda sala będzie mieć dostęp do światła dziennego i zostanie przystosowana do prezentacji produktów, sesji zdjęciowych i seminariów. – Kto chociaż raz rozgości się w kreatywnej strefie spotkań, nie będzie chciał już słyszeć o tradycyjnych salach konferencyjnych – mówi Rupert Simoner. – W organizacji konferencji kierujemy się tą samą koncepcją, którą wdrażamy w innych obszarach Vienna House. Chcemy zachwycać naszych gości. Z tego powodu koncentrujemy się na stworzeniu prostej, nieskomplikowanej i luźnej atmosfery w wyjątkowych wnętrzach.
Restauracja Green House będzie oferować taras z 50 miejscami do siedzenia oraz kuchnię opartą o lokalne produkty W obiekcie zaplanowano także strefę fitness i wellness. Hotel pozostawi gościom do dyspozycji 50 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

09 sie 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.