Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Inwestycje

Holiday Inn Warsaw Mokotów z dużą przestrzenią konferencyjną

InterContinental Hotels Group poinformowała o podpisaniu umowy franczyzowej z 5th Avenue Holding, w wyniku której poprowadzi hotel Holiday Inn® Warsaw Mokotów. Jak zaznacza IHG, obiekt ma mieć jedną z największych sal konferencyjnych w stolicy.

Nowy 370-pokojowy hotel będzie znajdował się w centrum Mokotowa, w pobliżu siedzib globalnych korporacji i węzłów transportowych. Do Międzynarodowego Lotniska Chopina w Warszawie można będzie z niego dojechać w 15 minut, a od centrum Warszawy dzieli go 5 km. Holiday Inn Warsaw Mokotów – jak informują inwestorzy – będzie posiadał jedną z największych sal konferencyjnych w Warszawie. Hotel oferować będzie sześć sal konferencyjnych i eventowych. Łączna powierzchnia sal na pierwszym piętrze wyniesie ok. 326 mkw., z możliwością podziału przestrzeni na cztery części. W charakterystycznym dla tej marki uniwersalnym Open Lobby goście będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej, pracować, spotykać się, wypoczywać i nawiązywać znajomości. Koncepcja Open Lobby stanie się markowym standardem w hotelach Holiday Inn do 2019 roku.


Holiday Inn Warsaw Mokotów to drugi hotel, na który IHG podpisuje umowę z 5th Avenue Holding — jego poprzednikiem jest 167-pokojowy Holiday Inn Express Warsaw Mokotów. – Bardzo cieszymy się ze współpracy z 5th Avenue Holding nad kolejnym hotelem Holiday Inn w Warszawie. W ciągu ostatnich dziewięciu lat liczba gości krajowych w tym mieście wzrosła o 70 proc., a zagranicznych — o 46 proc., dlatego tak chętnie zwiększamy swoją obecność w mieście szybko zyskującym status jednego z największych centrów turystycznych i biznesowych w Europie Wschodnie – powiedział Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju IHG w Polsce.

Podpisanie umowy jest elementem ekspansji IHG w Polsce. Firma ma na tutejszym rynku dziewięć działających hoteli (Holiday Inn Warsaw — Józefów, InterContinental Warsaw, Hotel Indigo Warsaw — Nowy Świat, Hotel Indigo Kraków — Old Town, Holiday Inn Kraków City Centre, Holiday Inn Bydgoszcz, Holiday Inn Express Warsaw Airport, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, Holiday Inn Łódź). Siedem obiektów jest w trakcie budowy.

10 paź 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.