Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Inwestycje

Trzeci Hampton by Hilton w Gdańsku

Kolejny hotel marki hoteli średniego segmentu Hampton by Hilton należącej do Hiltona został otwarty w Gdańsku.  Dołącza do siedmiu pozostałych zlokalizowanych w innych polskich miastach. Hampton by Hilton kontynuuje swoją ekspansję w Polsce, gdzie w ciągu roku mają powstać kolejne trzy hotele tej marki.


Nowy hotel, znajduje się na gdańskim Starym Mieście, powstał w budynku  w którym niegdyś funkcjonowało kultowe kino Neptun. Dawna hala biletowa została przekształcona w lobby. Hotel mieści 174 pokoje o współczesnym designie, w tym dwa z łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych.
Goście hotelowi mogą rozpocząć swój dzień w Strefie śniadaniowej, serwującej zarówno polskie, jak i międzynarodowe, zrelaksować lub wysłać zaległe maile w Strefie relaksu i pracy, której znajduje się open space oraz Strefa przekąsek otwartą 24h na dobę. Osoby, które chciałyby zorganizować spotkanie, mogą skorzystać z centrum biznesowego składającego się z dwóch sal konferencyjnych, z dostępem do światła dziennego,  o powierzchni 40 mkw. każda, które pomieszczą po 40 gości spotkania. General menagerem Hampton by Hilton Gdańsk jest Marzena Kijak.
Obiekt zlokalizowany jest 15 km od Międzynarodowego Lotniska w Gdańsku

12 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.