Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Inwestycje

Warszawski Koneser przedstawia eventowe możliwości

Na terenie centrum Koneser – zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek do dyspozycji organizatorów wydarzeń jest 8,5 tys. mkw. przestrzeni eventowej.

 

Przestrzeń do organizacji wydarzeń w Koneserze, realizowanym przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development SA, to: centra eventowe Laboratorium 2400 i Butelkownia oraz otwarty plac Konesera. – Organizatorzy wydarzeń poszukują miejsc z duszą, które zaoferują wyjątkowe przeżycie i zapiszą się w pamięci uczestników na bardzo długi czas. Oryginalne połączenie praskiego klimatu, wyjątkowej architektury i nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, Koneser idealnie wpisuje się w te oczekiwania – przekonuje Monika Piwońska, head of marketing Liebrecht & wooD, Koneser commercial director.
Laboratorium 2400, działające od czerwca tego roku, oferuje ponad 2400 mkw. powierzchni na parterze budynku (z możliwością podziału na dwie osobne sale), bezpośredni dostęp z parkingu podziemnego, nagłośnienie, przyłącza internetowe, elektryczne i wodne. Nowoczesny obiekt, którego proste, industrialne wnętrze zaprojektowała pracownia Trzop Architekci, pozwala na realizację oryginalnych pomysłów scenograficznych i dowolną aranżację przestrzeni.
Centrum eventowe Butelkownia ma 2100 mkw. Współczesny design obiektu harmonizuje z historycznym otoczeniem Konesera. Aranżację wnętrz Butelkowni przygotowało studio projektowe Manuttone, tworząc oryginalną przestrzeń na wydarzenia specjalne. W obiekcie znajduje się sala główna (675 mkw.) o wysokości 5,5 m, foyer z oryginalnymi ceglanymi elementami fabrycznych zabudowań, a także zaplecze kuchenne, garderoby i powierzchnie magazynowe. Butelkownia zapewni pełne wyposażenie techniczne (rzutniki, ekrany, nagłośnienie, oświetlenie).
Plac Konesera (4000 mkw.) na co dzień będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców Warszawy oraz turystów. Na terenie całego placu działa Wi-Fi, znajduje się miejsce m.in. na scenę i 120 stoisk z możliwością podłączenia prądu i wody.
Inauguracja działalności Butelkowni i placu Konesera nastąpi jesienią tego roku.
Na terenie projektu Koneser będzie działał hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriott International), połączony z centrum konferencyjnym Butelkownia, zaoferuje 141 pokojów. W Koneserze znajdują się też kawiarnie, bary i restauracje oraz Muzeum Polskiej Wódki.
Grupa Liebrecht & wooD, zarządzająca Koneserem, stworzyła zespół pod kierunkiem Katarzyny Kruk, który zajmuje się wynajmem powierzchni eventowej oraz współpracą z organizatorami wydarzeń. Wśród wydarzeń zaplanowanych w Koneserze są m.in.: Warszawski Festiwal Konesera, koncerty w ramach Avant Art Festival, targi mody Slow Fashion oraz Whisky Live Warsaw.

12 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.