Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Inwestycje

Filtracja – nowa przestrzeń eventowa w Centrum Praskim Koneser

Centrum Koneser na warszawskiej Pradze otwiera nową przestrzeń eventową – salę Filtracja o powierzchni 570 mkw., która stanowi uzupełnienie oferty Konesera skierowanej do organizatorów spotkań.


Nowa sala w ofercie Konesera jest dostosowana do organizacji wydarzeń takich jak m.in. konferencje, prezentacje, wydarzenia reklamowe czy imprezy świąteczne. Budynek Filtracji należy do głównego Centrum Praskiego Koneser (Plac Konesera) i umieszczony jest od ulicy Ząbkowskiej. Zaletami, które wymieniają właściciele, jest lokalizacja sali (dobre skomunikowanie i bliskość Hotelu Moxy Praga), duże okna oraz możliwość skorzystania z ogródka. Cena wynajmu powierzchni na wydarzenie to 15 tys. złotych netto za dzień.


Sala Filtracja została odrestaurowana i nawiązuje stylem do reszty Konesera. Zarówno budynek, jak i wnętrze nawiązują do starej wytwórni wódki Koneser. Filtracja to sala w cegle z żeliwnymi elementami. Dotychczas spełniała pomocniczą funkcję, obecnie stanowi odrębną przestrzeń. Warto wspomnieć o tym, że miejsce jest kultowe, ponieważ znajduje się w dawnym „Śnie Pszczoły” – popularnym, warszawskim klubie.


O eventowych możliwościach Konesera można przeczytać tutaj
 

08 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.