Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Inwestycje

Novotel Wrocław City po modernizacji

Novotel Wrocław City przeszedł właśnie kolejny etap kompleksowych działań modernizacyjnych, których celem jest podwyższenie standardu hotelu do czterech gwiazdek jeszcze w tym roku. Wartość inwestycji wyniosła 10 milionów złotych.
 
Inwestycje w ramach Planu Rozwojowego 2018-2020 podzielone zostały na etapy. Podczas pierwszego, realizowanego od czerwca do sierpnia 2018 roku, zmodernizowano 65 pokoi. Podczas drugiego, który miał miejsce w listopadzie i grudniu 2019, modernizacji poddano 80 pokoi.
 
Po rewitalizacji do dyspozycji gości oddano 126 klimatyzowanych pokoi typu Superior, 10 pokoi Executive oraz 50-metrowy apartament. Z myślą o rodzicach podróżujących z dziećmi hotel przygotował również 4 studia rodzinne – każde złożone z dwóch pokoi. Ich wnętrza zostały ozdobione foto-tapetami z charakterystycznym  dla Wrocławia motywem krasnali. Przestrzenie zaprojektowano tak, by wygodnie mogło w nich przebywać dwoje dorosłych wraz z dwójką dzieci.
 
Wszystkie pokoje Novotel Wrocław City zostały zmodernizowane zgodnie z najnowszym konceptem N’Room. Pomieszczenia łączą współczesny design z dużą ilością światła tak, aby przestrzenie były dopasowane zarówno do wypoczynku jak i pracy.
 
W ramach modernizacji metamorfozę przeszły również wnętrza przestrzeni wspólnych. Hotel zyskał otwartą recepcję i lobby w którym wygodnie można odpocząć czy porozmawiać. W ofercie hotelu pojawił się też fitness room.
 
Prace modernizacyjne objęły także wymianę elewacji budynku oraz remont hotelowych korytarzy. W całym obiekcie pojawiło się energooszczędne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne.
 
Wizytówką hotelu jest restauracja Novo Square, otwarta zarówno na gości hotelowych, jak i mieszkańców Wrocławia.
 
Novotel Wrocław City to także miejsce na organizację spotkań biznesowych. Hotel dysponuje pięcioma zmodernizowanymi salami konferencyjnymi, o maksymalnym rozmiarze 295 mkw. Można tutaj organizować spotkania dla prawie 300 osób.
17 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.