Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Inwestycje

Otwarcie pierwszej Kozlovnej w Warszawie

31 lipca zostanie otwarty pierwszy w stolicy i trzeci w Polsce lokal marki Kozel – Kozlovna. Na wieczór otwarcia zaplanowano atrakcje, które mają pozwolić gościom poczuć się jak w typowej czeskiej hospodzie.

Ceska Kozlovna, mieszcząca się przy ulicy Pięknej 11, to lokal marki Kozel, stanowiącej ważny element czeskiej tradycji piwnej naszych sąsiadów.
Co charakteryzuje nową restaurację? Na jej oryginalność składa się przede wszystkim wystrój, przywodzący na myśl czeską hospodę. Nie trzeba już wybierać się do Velkich Popovic skąd pochodzi marka Kozel (Kompanii Piwowarskiej) – w Ceskiej Kozlovnej będzie można poznać czeskie piwne rytuały oraz skosztować Kozla Černego z cynamonem i miodem czy Řezané, które stanowi połączenie jasnego i ciemnego lagera. O to, aby każdy kufel Kozla smakował tak samo jak ten w Czechach, zadbają profesjonalni tapsterzy, czyli barmani, którzy dbają w lokalach Kozlovna o najwyższą jakość serwowanego piwa.

W dniu oficjalnego otwarcia na gości będą czekały atrakcje, które uświetnią wieczór prowadzony przez tancerza czeskiego pochodzenia, Jana Klimenta. O walorach sensorycznych piw i czeskiej kulturze piwnej opowie mieszkańcom Warszawy piwoznawca Maciej Chołdrych, zaś o historii marki Kozel oraz znaczeniu czeskiego serwowania –  Sławomir Fridel, tapster i ambasador marki. Wśród atrakcji uwzględniono również konkursy, sprawdzające znajomość czeskich powiedzeń oraz umiejętności serwingu. Nie zabraknie też tradycyjnego chrzczenia kranu, polegającego na polewaniu go piwem Kozel. W dniu otwarcia goście lokalu będą mogli także skorzystać z promocji.

28 lip 2020
 
średnia ocen:
4.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.