Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Dworek Gościnny - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Inwestycje

Mercure Warszawa Ursus Station otwarty w stolicy

Na warszawskim Ursusie powstał kolejny hotel marki Mercure. Obiekt swoim wystrojem nawiązuje do historii kolejnictwa.

Czterogwiazdkowy Mercure Warszawa Ursus Station powstał w zachodniej dzielnicy Warszawy. Zgodnie z ideą marki Mercure nawiązuje do lokalnej historii. Tym razem motywem przewodnim jest pierwsza polska kolej elektryczna. Wyrazem tego nawiązania są m.in. elementy wagonów kolejowych czy dworcowych poczekalni, które zostały wkomponowane w wystrój przestrzeni hotelowej.

Mercure Warszawa Ursus Station posiada w 214 pokojów, wśród których 80 wyposażonych jest w aneks kuchenny, a 15 spełnia standardy apartamentów. Hotelowa sala bankietowo-konferencyjna pomieści 250 uczestników spotkania. Można ją podzielić na cztery oddzielne sale, z dostępem do światła dziennego.
Obiekt oferuje 40 miejsc postojowych przed hotelem oraz kolejne 70, które są zlokalizowane na parkingu podziemnym.
Części wspólne obiektu to lobby, znajdująca się na parterze strefa fitness z sauną oraz Restauracja Winestone, która serwuje specjały kuchni polskiej i międzynarodowej, a także bogatą ofertę win i innych trunków.

Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolei podmiejskiej, w pobliżu autostrady A2, tras S8 i S2 oraz drogi krajowej nr 7. Do centrum stolicy można dotrzeć także bezpośrednim autobusem linii 127. Do Lotnisku Chopina, droga z hotelu zajmie ok 10 min. jazdy samochodem.

– Hotel Mercure Warszawa Ursus Station zaprasza w swoje progi zarówno osoby podróżujące prywatnie, jak i gości biznesowych. Zgodnie z misją marki, w nowoczesnych wnętrzach obiektu każdy z nich odnajdzie komfort i liczne udogodnienia, a dzięki stylistyce hotelu nawiązującej do lokalnego charakteru dzielnicy, będzie miał także szansę poznać miejsce, w którym się zatrzymał – mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Grupie Orbis i Accor.

11 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.