Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Inwestycje

Hampton by Hilton otwiera nowy obiekt w Warszawie

Nowy hotel marki Hampton by Hilton znajduje się Atrium Reduta & Blue City. Trzygwiazdkowy Hampton by Hilton Warsaw Reduta wybudowany przez firmę Cambio Development hotel, którego właścicielem jest Ed San II Sp. z o.o. Sp. k., dysponuje 167 pokojami. Hampton by Hilton to światowa marka hotelowa wyższej klasy średniej.

Jak oznajmił dyrektor generalny Łukasz Migowski: – Goście hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta będą mieli zapewniony beztroski pobyt w wygodnych przestrzeniach, które zostały w przemyślany sposób zaprojektowane tak, aby przebywający czuli się w nich swobodnie i komfortowo. Goście hotelu mogą być pewni szczegółowo przemyślanego zakwaterowania, opartego o gwarancję satysfakcji oferowanej przez markę Hampton by Hilton.

Hampton by Hilton Warsaw Reduta mieści się przy ulicy Mszczonowskiej 5, w pobliżu Atrium Reduta oraz Blue City. W budynku znajduje się siłownia, przestrzenie do spotkań oraz bar.
Hotel oferuje trzy sale konferencyjne: Board Room (40 m kw.) oraz dwie sale (20 m kw. i 60 m kw.), które po połączeniu pozwolą na organizację spotkania dla grupy do 80 osób.

Każdy gość będzie mógł skorzystać z bezpłatnego, ciepłego firmowego śniadania, również w zdrowych wariantach, zestawów śniadaniowych na wynos „On the Run”™, oraz bezpłatnego Wi-Fi w każdym pokoju. Personel Hampton by Hilton zapewnia serwis w oparciu o standardy programu 100% Hampton Guarantee™, który – jak podkreśla – jest przyjazny i autentyczny.

Hampton by Hilton Warsaw Reduta jest częścią programu lojalnościowego z nagrodami Hilton Honors®, który obejmuje 17 różnych hotelowych marek sieci Hilton. Uczestnicy programu Hilton Honors, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio przy wykorzystaniu preferowanych przez Hilton narzędzi, korzystają z natychmiastowych udogodnień, m.in. elastycznego sposobu płatności pozwalającego wybrać prawie każdą kombinację punktów i pieniędzy w celu rezerwacji pobytu, zniżek członkowskich, których nie można uzyskać w żaden inny sposób. Członkowie mogą również skorzystać z popularnych narzędzi cyfrowych dostępnych wyłącznie poprzez mobilną aplikację Hilton Honors, przy pomocy której można dokonać zameldowania, wybrać swój pokój i uzyskać dostęp do niego za pomocą klucza cyfrowego.

 

Obiekt został otwarty 19 listopada.
 

19 lis 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.