Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Aleksandra Piątkowska pokieruje segmentem MICE Hilton Garden Inn Kraków Airport

Do zespołu czterogwiazdkowego Hilton Garden Inn Kraków Airport dołączyła Aleksandra Piątkowska, która pełni funkcję kierownika ds. sprzedaży segmentu MICE.

Aleksandra Piątkowska jest związana z branżą hotelarską od blisko dziewięciu lat. Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, pracowała między innymi w hotelu Santorini i Hotelu Swing, w którym rozwijała swoje kompetencje zawodowe na pięciu różnych stanowiskach. W trakcie swojej kariery pełniła także funkcję managera w hotelu Kompleks Beskid w Spytkowicach, w którym była odpowiedzialna za kompleksowe działania operacyjnie, sprzedażowe i wizerunkowe. W 2015 roku dołączyła do zespołu Hilton Worldwide w Doubletree by Hilton Krakow & Hampton by Hilton, gdzie zajmowała się sprzedażą grupową segmentu leisure.
Nowa kierownik ds. sprzedaży segmentu MICE jest odpowiedzialna za promocję usług hotelarskich, gastronomicznych i konferencyjnych, kompleksowe przygotowanie ofert oraz za nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport znajduje się tuż przy lotnisku Balice, 12 km od historycznej części Krakowa. W obiekcie mieści się 155 pokojów, dziewięć sal konferencyjnych, jedna sala posiedzeń oraz 370 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-kongresowej.

04 kwi 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.