Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Justyna Fabisiak i Filip Morawski w endorfina events

Justyna Fabisiak, creative director, endorfina...
Filip Morawski, project manager, endorfina events

Do zespołu agencji endorfina events dołączyli Justyna Fabisiak na stanowisku creative director oraz Filip Morawski w roli senior project managera.

Justyna Fabisiak objęła nowo utworzone stanowisko szefa działu kreacji w endorfina events, zarządza kilkuosobowym zespołem, w tym studiem 2D i 3D.
Filip Morawski dołączył do jednego z trzech zespołów produkcyjnych w endorfina events, odpowiedzialny jest za produkcję wydarzeń dla kluczowych klientów agencji. – Jestem przekonany, że zatrudnienie Justyny i Filipa przełoży się na jeszcze wyższą jakość realizowanych przez nas projektów. Oboje mają bardzo duże doświadczenie w event marketingu, co sprawia, że nasz zespół jest mocniejszy – mówi Michał Kaleta, dyrektor zarządzający i partner w endorfina events.

Justyna Fabisiak jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Z branżą eventową związana od 2010 roku. Zaczynała w agencji endorfina events, gdzie zdobywała doświadczenie jako producent. Przez ostatnie cztery lata związana była z agencją MyPlace, gdzie z działu produkcji przeszła do kreacji, w konsekwencji obejmując stanowisko creative director. Dotychczas realizowała projekty m. in. dla: Pernod Ricard, PZU, Axel Springer, Totalizator Sportowy, Leroy Merlin, PKO, BZWBK, Weil i wiele innych. Prywatnie kocha podróże szczególnie te dalekie, najlepiej bez planu, ale z mężem. Stara się trzymać jednej zasady: w życiu warto doświadczać a nie posiadać.

Filip Morawski z branżą eventową jest związany od 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie współpracy z agencjami eventowymi takimi jak EM Lab czy Defacto. Realizował wydarzenia m.in. dla BGŻ, Vision Express, Kamis, LuxMed, Goodyear, Coca Cola, Mazda, Nissan, Ergo Hestia, Bridgestone czy Volvo. Na swoim koncie ma również udział w organizacji Konferencji Narodów Zjednoczonych ONZ. Prywatnie zajmuje go sport i motoryzacja. W wolnym czasie przygotowuje się do zawodów triathlonowych z cyklu Iron Man w Nicei.

endorfina events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. W 2016 roku otrzymała tytuł Agencji Eventowej Roku wg Millward Brown oraz Media i Marketing Polska. Wśród jej klientów są m.in.: T-mobile, Bank Zachodni WBK, H&M, Coca Cola, Facebook, Infiniti, Union Investment, czy też Credit Agricole. Agencja istnieje od początku 2009 roku.

06 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.