Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Davide Odella dyrektorem sprzedaży Expo XXI Warszawa

Davide Odella

Decyzją zarządu Expo XXI Warszawa od dnia piątego czerwca Davide Odella objął stanowisko dyrektora sprzedaży i w ramach swoich nowych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny za tworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej obiektu oraz utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.
 

Do zespołu sprzedaży Expo XXI Warszawa Odella dołączył z początkiem września 2016 r. jako senior sales manager.
– Expo XXI zawsze poszukuje głodnych sukcesu, perspektywicznie myślących, elastycznych ludzi, którzy pomogą nam wprowadzić nasz biznes na wyższy poziom. Davide zdecydowanie spełnia te wymagania – Expo XXI w końcu ma dyrektora sprzedaży, który zagwarantuje, że potrzeby zarówno rynku, jak i klientów oraz Expo XXI zostaną sprawnie i energicznie zaspokojone – powiedział Bruce Robinson, wiceprezes Expo XXI.

Davide Odella posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży eventowej. Swoją przygodę z branżą MICE rozpoczął już podczas studiów na Uniwersytecie Bolońskim. To właśnie wtedy dostał się na staż w agencji Styles Reports w Berlinie, gdzie zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych – koncertów, wystaw i festiwali. Po rocznym stażu wrócił do Włoch, aby dokończyć studia. Równolegle dołączył do zespołu centrum wystawienniczego Bologna Fiere, gdzie współpracował z agencjami eventowymi oraz hotelami w Bolonii i Rumunii, a także organizował kongresy i konferencje, głównie dla branży medycznej. Zaręczył się z Polką i dzięki niej trafił do Polski, gdzie rozpoczął pracę w firmie eventowej Grupa Trip. W 2012 roku, za aktywną działalność na rzecz branży spotkań, Davide Odella został uhonorowany nagrodą „Odkrycie Roku MPI Poland”. Następnie dołączył do niej także wyróżnienie w konkursie ICCA/EIBTM Forum for Young Professionals i znalazł się wśród 30 wyróżnionych osób, które wzięły udział w szkoleniu w Barcelonie, prowadzonym przez ekspertów działających w branży MICE. W kwietniu 2013 roku rozpoczął pracę na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) na stanowisku key account managera. Do jego obowiązków należała przede wszystkim sprzedaż oraz budowanie relacji z przedstawicielami innych podmiotów branży eventowej. W 2015 roku, dzięki programowi stypendialnemu MPI, otrzymał certyfikat CMM (Certified Meeting Manager).
Prywatnie Davide w lutym tego roku został szczęśliwym ojcem Francesco. Do Warszawy przywiózł ze sobą włoskie przyzwyczajenia – po mieście porusza się skuterem, aby nie tracić czasu na stanie w korkach.

13 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.