Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Dorota Rzeszutek i Natalia Siarniewicz w Defacto

Dorota Rzeszutek
Natalia Siarniewicz

Dorota Rzeszutek objęła stanowisko dyrektor zarządzającej w agencji Defacto, a Natalia Siarniewicz została dyrektor kreatywną.

Dorota Rzeszutek jest w branży event marketingowej od 2005 roku. Swoje doświadczenie zdobywała pełniąc kolejno funkcje od event managera, aż po dyrektora zarządzającego. Związana wcześniej z agencjami EM Lab i Endorfina Events. Ostatni rok ponownie zarządzała w EM Lab-em, skąd zdecydowała się przejść do Defacto, na stanowisko dyrektor zarządzającej, które piastuje od 1 czerwca br. – Dorota będzie ogromnym wsparciem dla Spółki, zarówno w obszarze zarządzania nią, dalszego poszerzania kompetencji, jak i w budowaniu jej wizerunku – mówi Mikołaj Bober, prezes zarządu.

Natalia Siarniewicz ma również wieloletnie doświadczenie w branży. Pracowała m.in. w agencjach Mea Group, Jet Events, MyPlace, Endorfina Events i ostatnio EM Lab. Wcześniej jako reżyser współpracowała przy realizacji programu rozrywkowego telewizji Polsat „Jak oni śpiewają” z ramienia Rochstar oraz współpracowała z TVP Info oraz TVP2 jako dziennikarka. W Defacto, od 1 lipca br., odpowiada za zarządzanie i rozwój działu kreacji.
– Ogromnie cenię sobie dotychczasową współpracę z Natalią. Jestem przekonana, że dzięki jej doświadczeniu, umiejętnościom i postawie Natalia jest w stanie rozwinąć jeszcze mocniej dział kreacji w agencji i poszerzyć jego kompetencje – komentuje Dorota Rzeszutek.

18 lip 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.