Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Marcin Dabulis zarządza kreacją eventową w Pleju

Do teamu kreacji eventowej agencji Plej dołączył Marcin Dabulis, obejmując stanowisko creative directora.
 

Marcin Dabulis z branżą eventową związany jest 17 lat. Przez 14 lat realizował się jako producent, jednak trzy lata temu postanowił skoncentrować się na tym, co daje mu najwięcej satysfakcji, czyli na kreacji. – Spójne koncepty, scenariusze i nietuzinkowe scenografie podkreślające ideę kreatywną krążące w mojej głowie stają się realne i to jest to, co cieszy mnie najbardziej w tym zawodzie – mówi nowy szef kreacji eventowej Plej.
Marcin Dabulis wcześniej współpracował z kilkoma agencjami, ostatnio związany był z MyPlace. Doświadczenie zdobywał, pracując m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, Canon, PZU czy Banku Zachodniego WBK.
 – Marcina cechuje podobna wizja, wartości i podejście do pracy jak cały zespół Plej. Jesteśmy przekonani, że dzięki swoim zdolnościom kreatywnym oraz wiedzy producenckiej Marcin doskonale pokieruje pracami pięcioosobowego teamu kreacji eventowej – mówi Anna Ufnal, event production director Plej.
Prywatnie, pełny pozytywnej energii, niepoprawny optymista, który cieszy się życiem. Uwielbia podróżować, skąd przywozi mnóstwo inspiracji, zwłaszcza kulinarnych. Po godzinach sporo czasu spędza w kuchni, a swoją pasją dzieli się na blogu „Kuchnia Singla”.

05 wrz 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.