Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Dagmara Chmielewska dyrektor zarządzającą SBE

Od czerwca tego roku funkcję dyrektor zarządzającej Stowarzyszenia Branży Eventowej pełni Dagmara Chmielewska.

Do jej zadań należy m.in. dbanie o członków SBE i razem z nimi podwyższanie standardów oraz świadomości w obszarze organizacji wydarzeń. – Tym samym celem jest wpływać na promocję samej definicji „eventu” przez wyznaczanie trendów na rynku, koordynację wydarzeń oraz budowanie studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim o podkreśla Dagmara Chmielewska. – Przez najbliższy rok zależy mi przede wszystkim na zbudowaniu silnych fundamentów współpracy z członkami Stowarzyszenia. Jestem osobą, która pracowała przez wiele lat zgodnie z brytyjskimi standardami edukacyjnymi i organizacyjnymi. Zależy mi, by nauczyć się pracy z Polakami i poznać tutejsze środowisko eventowe. Być może uda się kilka rzeczy zmodyfikować, a niektóre przekazać na arenę międzynarodową. Tak samo jak zależy mi na budowaniu pozytywnego wizerunku kraju, tak chcę jak najczęściej wyznaczać polskie trendy za granicą w środowisku eventowym. Tym bardziej, że mamy ku temu ogromne możliwości. Zależy mi bardzo, by dzięki rozwoju Stowarzyszenia podwyższać również potrzebę edukacji w zakresie event managementu.

Pytana o doświadczenie zawodowe zaznacza, że przez ostatnie 15 lat wiele podróżowała. Pracowała w Szwajcarii, Grecji, Irlandii i Anglii. Tam związana była z branżą motoryzacyjną – Jednak pasja zawsze kierowała mnie ku eventom promujących Polskę na arenie międzynarodowej. Dlatego w Wielkiej Brytanii stworzyłam Hurricane of Hearts - autora największych i najgłośniejszych akcji markujące nasz kraj. Koordynowałam 300-osobowy zespół. Za sztandarową akcję, jakim jest Szachownica Lotnicza, symbol przyjaźni polsko-brytyjskiej, otrzymaliśmy podziękowania od samej Królowej Elżbiety. Za największy zagraniczny sztab WOŚP otrzymaliśmy medal Fundacji – mówi Chmielewska. W 2016 roku za promocję swoich rodzinnych stron została wyróżniona nagrodą Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 przyznaną przez magazyn Osobowości i Sukcesy.
Prowadziła swoją firmę DCH Dagmara Chmielewska, która zajmowała się konsultacjami z zakresu event managementu i PR. Na temat organizacji wydarzeń gościnnie wypowiadałasię na Uniwersytecie w Oksfordzie, Imperial College London, University City London czy University of Greenwich. Zapraszała gości z Polski, promując ich na wspomnianych uczelniach.
Dagmara Chmielowska jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Uwielbia podróże oraz literaturę biograficzną. Interesuje się psychologią ludzi sukcesu i wielokulturowością. Jak zaznacza, buduje autorskie definicje eventu oraz szkolenia z tego zakresu. W wolnych chwilach jest także blisko spraw politycznych. – Rozwijam w Polsce międzynarodowy ruch Pulse of Europe oraz wciąż angażuję się w działania promujące Polskę na arenie międzynarodowej – mówi o swoich zainteresowaniach nowa dyrektor zarządzająca SBE.

04 wrz 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.