Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Marek Jankowski na czele Platige Events

Marek Jankowski kieruje działem Platige Events, działającym w ramach Platige Image. Do jego obowiązków należy nadzorowanie produkcji, rozwijanie działu oraz pozyskiwanie klientów i projektów.

Jako head of event production odpowiada za realizację dużych, zaawansowanych technologicznie projektów, łączących sztukę z rozwiązaniami multimedialnymi. Ze studiem Platige Image związany jest od ponad sześciu lat.
W ciągu swojej 17-letniej kariery Marek Jankowski produkował i współprodukował ponad 600 różnego rodzaju projektów, wśród których znalazły się festiwale, koncerty i programy rozrywkowe, takie jak Sopot Hit Festival, koncerty sylwestrowe TVP, „Kocham Cię Polsko” czy „The Voice of Poland”. Ukończył organizację produkcji filmowej i telewizyjnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Platige Events od trzech lat współpracuje z UEFA. Agencja zrealizowała do tej pory sześć ceremonii otwarcia meczów finałowych Ligi Europy oraz Superpucharów czy animacje na potrzeby Euro 2017 we Francji. Odpowiadała także za produkcję, m.in.: czterech ceremonii otwarcia meczów turnieju piłkarskiego Audi Cup 2017 w Monachium; konferencji Global Forum (2017), gali rozdania nagród Atlantic Council Freedom Awards (2017), konferencji Warsaw Summit Experts’ Forum podczas szczytu NATO w Warszawie (2016), otwarcia Muzeum Warszawy (2017) czy ekspozycji podczas Expo 2015 w Mediolanie.
Marek Jankowski tak tłumaczy sposób działania agencji: – W Platige Events stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość artystyczną i produkcyjną realizowanych projektów. Działamy w sposób niestandardowy na polskim rynku – zamiast rozbudowywać struktury, bazujemy na kilkuosobowym doświadczonym zespole i międzynarodowej sieci specjalistów, których dobieramy każdorazowo do potrzeb projektu. To pozwala nam obniżać koszty, działać elastycznie, a przede wszystkim dostarczać naszym klientom dokładnie to, czego oczekują. Taki model sprawdza się za granicą, dzięki czemu z powodzeniem konkurujemy z największymi agencjami z Kanady, Niemiec, USA czy Wielkiej Brytanii.

11 wrz 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.