Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Personalia

Krzysztof Ratnicyn w endorfina events

Krzysztof Ratnicyn objął stanowisko PR managera w agencji endorfina events. Jest odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną (w tym media relations). Ma też wspierać agencję w niektórych projektach zakresie działań PR dla klientów.

Nowy PR manager endirfiny posiada wieloletnie doświadczenie dziennikarskie i redaktorskie. Był m.in. publicystą „Brief” i „Marketing & More”, redaktorem „Harvard Business Review Polska” i zastępcą redaktora naczelnego pisma „Thinktank”. Jest autorem książki „Jak nowe technologie zmieniają biznes” (wyd. Słowa i Myśli, 2016).
Wcześniej był PR managerem w grupie reklamowej Young & Rubicam Brands, odpowiadając zarówno za komunikację wewnętrzną grupy agencji reklamowych, jak i klientów Y&R Brands. Realizował m.in. kilkumiesięczną kampanię dla Polskiej Organizacji Turystycznej promującą Polskę na wybranych rynkach UE, a także kampanię dla Chorwackiej Izby Gospodarczej czy też rebranding Polskiego Banku Przedsiębiorczości.
Jako niezależny doradca współpracował bądź współpracuje m.in. z domem produkcyjnym Flota Filmowa, z grupą Isobar (m.in. Hypermedia i Carat), IQ Partners, Havas PR czy T—Mobile, przede wszystkim w zakresie komunikacji PR i content marketingu.
Studiował prawo i teatrologię. Interesuje się przemianami cywilizacyjnymi na świecie oraz samorządnością, a także kulturą i gospodarką państw nordyckich (Szwecja, Finlandia i Dania). Pasjonuje się literaturą, kinem i teatrem, a także historią. Kibic żużla (nie stroni jednak też od futbolu). Jest miłośnikiem alternatywnego parzenia kawy.

26 wrz 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.