Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Joanna Płauszewska-Deka dyrektorem marketingu i sprzedaży w Expo-Łódź

Joanna Płauszewska-Deka w Expo-Łodź odpowiedzialna będzie za strategię marketingową obiektu, a także sprzedaż powierzchni wystawienniczo-konferencyjnych różnym segmentom rynku.

Głównym wyzwaniem na nowym stanowisku będzie sprawienie, aby Expo-Łódź stało się liderem w branży targowej, kongresowej i eventowej. Jak podkreśla Joanna Płauszewska-Deka obiekt ma ku temu znaczne szanse, dzięki znakomitej lokalizacji, nowoczesnym i proekologicznym rozwiązaniom technologicznym i – przede wszystkim – powierzchni.
Joanna Płauszewska-Deka posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywała w hotelach międzynarodowych sieci, zlokalizowanych w Warszawie – takich jak Sheraton, Courtyard by Marriott Warsaw Airport oraz Intercontinetal oraz w polskiej firmie Satoria Group. W Łodzi do chwili obecnej pełniła funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w Doubletree by Hilton Łódź.
Z wykształcenia magister geografii turyzmu i hotelarstwa Uniwersytetu Łódzkiego. Wolne chwile przeznacza na piesze wędrówki po górach – do szczególnie ulubionych należą te po Bieszczadach, wyprawy w kajaku po Biebrzy, czarnej Hańczy czy Rospudzie, oraz literaturę.
 

10 paź 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.