Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Zespół sprzedaży w Radisson Blu Resort w Świnoujściu skompletowany

Katarzyna Majewska-Pelc, Magdalena Rybicka,...

Za działania sprzedażowe w w Radisson Blu Resort w Świnoujściu odpowiedzialne są Magdalena Rybicka, Katarzyna Majewska-Pelc oraz Agnieszka Lipska.

Dyrektorem działu sprzedaży Radisson Blu Resort, Świnoujście jest Magdalena Rybicka, która zarządza wszystkimi pionami sprzedaży hotelu. Katarzyna Majewska-Pelc jako revenue manager zajmuje się polityką cenową oraz monitoruje działania konkurencji, a Agnieszka Lipska meeting & events manager odpowiedzialna jest za sprzedaż usług konferencyjnych i największej sali balowej nad Bałtykiem.  – Dział sprzedaży tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych sieciach jak: Hilton, Rezidor czy Starwood. Bardzo dobra znajomość lokalnego i światowego rynku hotelarskiego oraz łącznie ponad 50 lat doświadczenia w branży budują mocne fundamenty działu sprzedaży Radisson Blu Resort, Świnoujście – mówi Magdalena Rybicka, sales director.

Magdalena Rybicka w branży hotelarskiej pracuje od 13 lat. Doświadczenie zdobywała m.in. w InterContinental Hotels Group, Hilton oraz Starwood. Odpowiada za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, konstruowanie budżetów oraz poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Czas po pracy dzieli między rodziną a pasjami, w tym lataniem na paralotni, narciarstwem i podróżowaniem.

Katarzyna Majewska-Pelc karierę zawodową w hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku. Pracowała w sieci Carlson Rezidor w warszawskim Radisson Blu, hotelach sieci Accor, Holiday Inn i Hilton. Studiowała prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie interesuje się literaturą skandynawską i językami obcymi, jej pasją są również sporty zimowe.

Agnieszka Lipska posiada 14-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę rozpoczęła w Holiday Inn Warsaw Hotel, następnie kontynuowała karierę w obiektach sieci Hilton, a także koordynowała prace podczas UEFA Euro 2012. Ukończyła Warszawską Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji. Prywatnie interesuje się kinem, fotografią i literaturą.

15 lis 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.