Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Joanna Puchałka odpowiada za sprzedaż MICE w Grupie Arche

Stanowisko kierownika sprzedaży MICE w Grupie Arche objęła Joanna Puchałka. Będzie odpowiedzialna za kontakt z kluczowymi klientami z sektora MICE, budowanie długotrwałych relacji oraz promowanie hoteli Grupy Arche w sektorze branży spotkań. Jest to pierwszy centralny dział sprzedaży Grupy Arche, która obecnie ma siedem hoteli.
 

Joanna Puchałka po ukończeniu studiów na kierunku gospodarka turystyczna pracowała w pionie produktu w Biurze Podróży Triada. Jej kariera w hotelarstwie to praca w takich obiektach jak czterogwiazdkowy Holiday Inn Warszawa Józefów, pięciogwiazdkowy Mamaison Le Regina Warsaw, a ostatnio otwierała jako kierownik sprzedaży i marketingu czterogwiazdkowy hotel Zamek Janów Podlaski
– To ważny krok dla Arche, które wraz ze wzrastającą liczbą hoteli w swoim portfolio centralizuje siły sprzedażowe – komentuje Joanna Puchałka. – Do końca 2018 będziemy mieć 11 hoteli a dzięki centralnemu wsparciu lokalnych działów sprzedaży łatwiej nam będzie dotrzeć do dużych graczy z sektora MICE.
– Powstanie centralnego działu sprzedaży to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku – dodaje prezes Arche Władysław Grochowski. Firmy same się do nas zgłaszały i prosiły o jednego opiekuna, który dopasuje obiekt z portfolio Arche do ich potrzeb, uprości komunikację. Teraz będziemy jeszcze bardziej elastyczni – zaznacza.
Grupa Arche posiada w swoim portfolio siedem hoteli w tym: Zamek Janów Podlaski, Tobaco w Łodzi czy Folwark Łochów, a w 2018 planowane jest otwarcie czterech kolejnych obiektów, w tym dwa w Warszawie.

08 lut 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.