Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Magdalena Żelech w Arche Hotele

Magdalena Żelech dołączyła do zespołu Arche Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w warszawskim biurze spółki.
 

Magdalena Żelech będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług oraz działania marketingowe i PR-owe w każdym z obiektów Grupy Arche.
Nowa dyrektor posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży, a od ponad 13 związana jest z branżą turystyczną. Jak mówi, umożliwiło jej to zdobycie kompetencji z zakresu sprzedaży bezpośredniej, prowadzenia projektów dla największych korporacji oraz zarządzania, w tym motywowania i szkolenia zespołów sprzedaży. Dotychczas odpowiadała za działania sprzedażowe na stanowiskach kierowniczych w takich firmach i obiektach jak: Haxel Events & Incentive, touroperator Exim Tours, MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, a ostatnie pięć lat była związana z Grupą Zdrojowa Invest & Hotel, najpierw na stanowisku kierownika sprzedaży konferencji, awansując na dyrektora sprzedaży konferencji, a następnie na dyrektora sprzedaży aktywnej.
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i licznych szkoleń personalnych.
Z języków obcych posługuje się angielskim. Jej pasją jest życie, a w szczególności człowiek i relacje międzyludzkie. Wiedzę biznesową łączy z podejściem humanistycznym i holistycznym. 
Grupa Arche posiada w swoim portfolio siedem hoteli w tym: Zamek Janów Podlaski, Tobaco w Łodzi czy Folwark Łochów, a w 2018 planowane jest otwarcie czterech kolejnych obiektów, w tym dwa w Warszawie.

07 mar 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.