Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Rafał Rosiejak poprowadzi nowy dział w Colliers International

Rafał Rosiejak z początkiem marca objął stanowisko dyrektora Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych Colliers International. Jest to nowo utworzony dział, który będzie świadczył usługi doradcze dla rynku hotelowego.

Rafał Rosiejak jest związany z rynkiem hotelowym od 2004 roku, kiedy został dyrektorem generalnym hotelu włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts. W latach 2008-2012 był odpowiedzialny za przygotowanie bazy noclegowej dla drużyn, sponsorów i kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012™ jako krajowy koordynator ds. zakwaterowania. W latach 2013-2014 pracował w Zurichu dla FIFA przy organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup Russia 2018 jako szef zakwaterowania, będąc jednocześnie dyrektorem Centrum Konferencyjnego na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodwy) w Warszawie, gdzie zorganizował ponad 1000 wydarzeń, kongresów i konferencji, m.in. Szczyt Klimatyczny ONZ, roczny kongres Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Szczyt NATO. W latach 2016-2017 Rosiejak był dyrektorem centrum wystawienniczo-konferencyjnego Expo Mazury w Ostródzie, a następnie dołączył do zespołu Hotel Professionals, gdzie przygotował do otwarcia i wprowadził na rynek nowy hotel – Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

— Sektor hotelowy zanotował w 2017 roku najlepszy wynik w swojej historii. Wartość transakcji z udziałem nieruchomości hotelowych wyniosła 340 mln euro, czyli aż 7 proc. udziału w całym wolumenie inwestycyjnym. Znacznie wzrosła także liczba projektów w budowie i planowanych, już nie tylko w Warszawie czy Trójmieście, ale również w innych miastach regionalnych. Tendencję wzrostową wykazuje też popyt na usługi hotelowe w polskich miejscowościach turystycznych. Dostrzegamy ogromny potencjał w rynku hotelowym i chcemy być częścią rozwoju tego sektora w Polsce. Niezwykle bogate doświadczenie Rafała pozwoli nam zaoferować kompleksowe doradztwo w tym zakresie i poszerzy wachlarz usług dostarczanych przez Colliers — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce. 

— Bardzo się cieszę z możliwości dołączenia do Colliers International. Nowo utworzony zespół hotelowy swoim bogatym doświadczeniem będzie wspierał inwestorów na rynku hotelarskim. Będziemy doradzać klientom i partnerom na terenie całej Polski, podpowiadając im najkorzystniejsze rozwiązania, m.in. nawiązywanie współpracy z największymi światowymi sieciami hotelowymi tak, aby zapewnić skuteczny i szybki rozwój istniejących i powstających obiektów — mówi Rafał Rosiejak, dyrektor Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych w Colliers International. 

Colliers International Group Inc. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 68 krajach, w których zatrudnia 15 tys. pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości.
Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 250 specjalistów.

10 mar 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.