Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Personalia

Elżbieta Roeske wiceprezesem zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich

Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich podjęła uchwałę o powierzeniu Elżbiecie Roeske funkcji wiceprezesa zarządu firmy na okres do zakończenia bieżącej kadencji w 2019 roku. Nowa wiceprezes obejmie stanowisko 1 maja 2018 roku. Będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór nad pracą centrum wystawienniczo-kongresowego.


Elżbieta Roeske jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu. Od 1995 roku jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Obejmowała funkcje związane z zarządzaniem i organizacją imprez targowych począwszy od poziomu referenta, poprzez stanowisko kierownika zespołu organizacji tragów, do szczebla dyrektora projektu. Od 2007 roku jest zatrudniona na stanowisku dyrektora grupy produktów MTP. Zarządza blisko 20 projektami, w tym grupą targów branży meblarskiej, medycznej i modowej. Pełni też funkcję dyrektora Poznań Congress Center, czyli komórki MTP wyspecjalizowanej w organizacji kongresów i eventów.
Oprócz Elżbiety Roeske w skład zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich wchodzi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu, oraz Przemysław Trawa, pełniący funkcję prezesa.
Międzynarodowe Targi Poznańskie to spółka należąca do Miasta Poznań. Jej działalność koncentruje się wokół organizacji targów i eventów oraz świadczenia usług wsparcia biznesu. Międzynarodowe Targi Poznańskie są organizatorem 100 wydarzeń targowych w tym m.in. targów Meble Polska, Polagra Food, Budma, Motor Show, Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz targów przemysłowych ITM.

29 mar 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.