Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Michał Kozak wiceprezesem i dyrektorem generalnym hotelu Arłamów

Michał Kozak dotychczas dyrektor generalny MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** i Mazurkas Catering 360 rozstaje się z grupą Mazurkas. Od czerwca tego roku będzie wiceprezesem i dyrektorem generalnym czterogwiazdkowego hotelu Arłamów.

Michał Kozak od listopada 2013 r. jako dyrektor generalny zarządzał MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****, a także Mazurkas Catering 360.  Z branżą hotelarską i MICE związany od niemal 20 lat. Od 2003 r. z Grupą Mazurkas, gdzie wspinając się po szczeblach zawodowych, zdobywał doświadczenie, aby w końcu zarządzać ponad 140-osobowym zespołem hotelu Mazurkas i Mazurkas Catering 360. Współtworzył markę Mazurkas od początków powstania hotelu, budując i realizując strategię rozwoju. Jego działania doprowadziły Mazurkas Catering 360 do pozycji jednego z liderów na rynku cateringowym w Polsce.

 

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (ekonomia i marketing) oraz Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie (hotelarstwo).
Fan piłki nożnej, zaangażowany w jej społeczny rozwój. W latach 2009 – 2013 był wiceprezesem ds. marketingowo-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków. Swoje zamiłowanie do piłki nożnej wielokrotnie prezentował także jako uczestnik rozgrywek piłkarskich branży eventowej MP Legia Cup. Wśród zainteresowań wymienia też film polski, muzykę i politykę.
Osobowość Roku MICE Poland 2012 w kategorii manager obiektu oraz zdobywca głównej nagrody w pierwszej edycji MP Power Awards w kategorii dostawca – catering.


Więcej o okolicznościach decyzji dotyczącej zmiany miejsca pracy oraz o rynku hotelowym i eventowym w wywiadzie z Michałem Kozakiem wkrótce  w portalu MeetingPlanner.pl.


Hotel Arłamów w Arłamowie to kompleks o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Bazę konferencyjną stanowią dwie sale wielofunkcyjne i dwie konferencyjne o łącznej powierzchni niemal 1500 mkw., z możliwością podziału na 10 sal konferencyjno-szkoleniowych o różnym układzie powierzchni, mogące pomieścić łącznie do 1670 osób. Funkcje eventowe pełni także przykryty szklanym dachem wewnętrzny dziedziniec - patio o powierzchni 2288 mkw. Hotel dysponuje dwoma halami wystawienniczo-targowymi, centrum spa & wellness. Obiekt oferuje 254 pokoje.
Częścią kompleksu jest Centrum sportowe, w którego skład wchodzą m.in.: dwa pełnowymiarowe boiska z naturalną i sztuczną murawą do piłki nożnej oraz rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa, ściana wspinaczkowa, dwie strzelnice sportowe 25 metrowe, zewnętrzne boiska do siatkówki plażowej, 9-dołkowe pole golfowe wraz dwustronnym driving range, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami i trzema trasami zjazdowymi.
Hotel Arłamów jest bazą sportową reprezentacji Polski przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

06 maj 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.