Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)
A A
Personalia

Alicja Omięcka nowym prezesem PGE Narodowego

Alicja Omięcka
Jakub Opara

Jakub Opara został nowym członkiem zarządu Orlen Paliwa. Do tej pory pełnił funkcję prezesa spółki PL.2012+ zarządzającej PGE Narodowym. Opara kierował spółką od grudnia 2015 roku. Na stanowisku prezesa zastąpi go Alicja Omięcka.

Alicja Omięcka jest magistrem prawa i magistrem administracji. Ukończyła studia doktoranckie w zakresie prawa oraz aplikację radcowską. Swoją edukację wzbogaciła dyplomem Akademii Ekonomicznej, gdzie odbyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania. Ponadto studiowała germanistykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Przez kilkanaście lat sprawowała funkcję kierowniczą w urzędzie administracji rządowej, gdzie przez 10 lat pełniła rolę pełnomocnika do spraw zarządzania jakością. Jako dyrektor generalny w Ministerstwie Sportu i Turystyki znała zagadnienia związane z codziennym funkcjonowaniem PGE Narodowego.

— PGE Narodowy jest unikalną areną, która może być przykładem nie tylko dla innych obiektów tego typu w Polsce, ale i w Europie. Jestem dumna, że mogę stanąć na czele tak zaawansowanego projektu i dalej nim pokierować. Chcę, aby arena cały czas się rozwijała i zaskakiwała nie tylko kolejnymi nietuzinkowymi wydarzeniami, ale również przyciągała nowych partnerów. Ten stadion to nie tylko sport, rozrywka czy kultura, ale także potężne centrum świata biznesu, w którym cały czas widzę bardzo duży potencjał do wykorzystania. Dziękuję za zaufanie, którym obdarzył mnie minister sportu i turystyki, powierzając mi tę funkcję. Najbliższe tygodnie będą czasem bardzo wytężonej pracy, podczas których wraz z zespołem przyjrzymy się dokładnie dotychczasowym osiągnięciom i utworzymy strategię dalszej pracy, która umożliwi osiągnięcie najlepszych wyników — podkreśla Alicja Omięcka, prezes zarządu spółki PL.2012+.

Wśród wydarzeń, które odbyły się na PGE Narodowym podczas prezesury Jakuba Opary są m.in. mecze piłki nożnej, koncerty, mistrzostwa w żużlu oraz liczne wydarzenia biznesowe. Kierowany przez niego zespół przygotował i przeprowadził organizację Szczytu NATO w Warszawie, a na stadionie pojawiły się nowe formaty wydarzeń jak gala KSW, Roztańczony PGE Narodowy czy gala boksu.

— To był bardzo dynamiczny czas w życiu PGE Narodowego. Przede mną oraz moim zespołem stało wiele ambitnych wyzwań, cieszę się, że stawiliśmy im czoło. Stojąc na czele zarządu miałem okazję nie tylko realizować fascynujące, międzynarodowe projekty, ale przede wszystkim tworzyć strategię Biało-Czerwonej Twierdzy, miejsca które należy do wszystkich Polaków. Arena jest dzisiaj otwartą, tętniącą życiem przestrzenią, którą z dumą mogę oddać swoim następcom. Na mnie z kolei czekają następne wyzwania biznesowe w zarządzie Orlen Paliwa — mówi Jakub Opara.

10 maj 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.