Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Personalia

Kolejna nowa osoba w zespole El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączył Paweł Wojnarowski, obejmując stanowisko junior event managera.

Paweł Wojnarowski jest odpowiedzialny za pomoc techniczną i logistyczną przy realizowanych projektach dla klientów oraz wspieranie działu obsługi klienta agencji.
Do świata eventów trafił tuż po szkole średniej, podejmując się różnych prac przy produkcji wydarzeń. Mimo młodego wieku doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Krema jako spedytor/logistyk, a w latach 2016 – 2018 pracując w firmie Essential Models przy obsłudze technicznej i organizacji imprez, gdzie współpracował z kilkoma agencjami eventowymi m.in. z agencją El Padre przy projektach realizowanych dla Affidea, BBC, PKN Orlen, Orlen Upstream, PKO BP.
Absolwent Zespołu Szkół im. Stanisława Wysockiego w Warszawie o profilu Logistycznym.
Pasją Pawła są podróże, a wybierając destynację kieruje się wysoką temperaturą. Paweł produkuje również muzykę – linie melodyczne i podkłady dla polskich raperów. W wolnych chwilach lubi ćwiczyć na siłowni i poszukuje mocnych wrażeń, twierdzi, że jest uzależniony od adrenaliny. Na co dzień dostarcza jej sobie, trenując sztuki walki, a czasem, skacząc ze spadochronem.

28 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.