Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Personalia

Awans w agencji El Padre

Marta Hałas po dwóch latach pracy jako office manager awansowała na stanowisko event managera. Obecnie jest odpowiedzialna za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami agencji.

W latach 2005 - 2010 pracowała w firmie Geovita najpierw jako samodzielny pracownik ds. marketingu, a następnie jako kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży. Doświadczenie na stanowisku event manager zdobyła, pracując przez dwa lata w Pałacowym Centrum Konferencyjnym Pałac Ossolińskich, gdzie odpowiadała za sprzedaż, kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych w tym konferencji, szkoleń i wjazdów integracyjnych. 
Kompetencje marketingowe i sprzedażowe rozwijała, pracując jako specjalista ds. marketingu w hotelu Marina Diana, planując i realizując działania marketingowe wspierające sprzedaż. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w El Padre pracowała jako specjalista ds. sprzedaży i organizacji w Brant Hotel & Restaurant, gdzie prowadziła sprzedaż, planowała i nadzorowała realizacje rezerwacji grupowych i indywidualnych – konferencji, szkoleń, firmowych wyjazdów integracyjnych, przyjęć okolicznościowych i weselnych, a także planowała i realizowała działania marketingowe wspierające sprzedaż oraz  współtworzyła i projektowała pakiety usług.
Absolwentka podyplomowych studiów Manager Jakości Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz magister kierunku Zarządzanie i Marketing tej samej uczelni. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie.
Zainteresowanie Marty to podróże, szczególnie te z rowerem, ogrodnictwo, wpływ zarządzania jakością na rozwój firmy, psychologia społeczna a także żeglarstwo, narciarstwo i wolontariat na rzecz bezdomnych zwierząt.

04 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.