Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)
A A
Personalia

Agata Brożek w agencji Creality

Agata Brożek związana ostatnio z rzeszowską G2A Areną, dołączyła do zespołu agencji eventowej Creality. Jako dyrektor zarządzająca odpowiada za zarządzanie spółką i jak z uśmiechem podkreśla, chce wypłynąć statkiem „Creality” na szerokie wody.

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim swoją karierę zawodową związała z marketingiem i sprzedażą oraz branżą spotkań i turystyczną. Jest współzałożycielką biura podróży Rainbow Tours, którego przez wiele lat była współwłaścicielką.
Następnie rozpoczęła wieloletnią współpracę z obiektami. Była zastępcą dyrektora zarządzającego Hotelu Zamek Tuczno, dyrektor marketingu i sprzedaży kolejno we Wrocławskim Parku Wodnym, Hali Stulecia we Wrocławiu, a ostatnio w zlokalizowanej w Rzeszowie Jasionce G2A Arenie, którą zarządza CWK Operator.
Wśród zainteresowań Agaty Brożek są fotografia, ornitologia, kynologia, choć jak podkreśla, w hodowli psów aktualnie ma przerwę, ale hodowla wciąż jest zarejestrowana. To obrońca praw zwierząt, mol książkowy.

Agencja eventowa Creality, którą obecnie zarządza Agata Brożek, powstała w 2008, siedziba firmy jest w Łodzi. Agencja specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń - konferencji, spotkań firmowych oraz wydarzeń dla obiektów handlowych. Posiada własne studio graficzne oraz dział digital.

02 sie 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.