Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)
A A
Personalia

Natalia Kolasińska event directorem w Creality

W wyniki wewnętrznego awansu w agencji Creality Natalia Kolasińska, pełniąca dotychczas funkcję event managera, od pierwszego września zajmuje stanowisko event director.
 

Natalia Kolasińska związana z branżą eventową od ponad 4 lat, wcześniej doświadczenie zdobywała w gastronomii i hotelarstwie, pracując m.in. w czterogwiazdkowym Hotelu Fabryka Wełny, oraz na łódzkim rynku rozrywkowym. Karierę zawodową zaczynała pracując jako Wedding Planner.
Z agencją Creality związana jest od dwóch lat, do tej pory w roli event managera była odpowiedzialna za kreację, sprzedaż i realizację projektów dla klientów korporacyjnych oraz galeryjnych. Samodzielnie zrealizowała projekty integracyjne, konferencje czy uroczystości dla takich firm jak np. Hartmann, BSS, Hydro Extrusion czy ABB oraz kilkadziesiąt projektów dla galerii handlowych na terenie całego kraju.
Na stanowisku event directora będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie zespołu event managerów, event executive’ów oraz magazynu, realizację własnych projektów eventowych oraz nadzór nad kreacją kolejnych, autorskich projektów Creality.
Natalia Kolasińska, jak podkreśla, łączy pasje z zamiłowaniem – kreacja i później jej realizacja i to działania, które ją satysfakcjonują i pasjonują. W kręgu jej zainteresowań są także podróże oraz kino, jednak najchętniej chłonie inspiracje ze wszystkiego, co mogłoby być związane z branżą eventową. 

01 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.