Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Natalia Kolasińska event directorem w Creality

W wyniki wewnętrznego awansu w agencji Creality Natalia Kolasińska, pełniąca dotychczas funkcję event managera, od pierwszego września zajmuje stanowisko event director.
 

Natalia Kolasińska związana z branżą eventową od ponad 4 lat, wcześniej doświadczenie zdobywała w gastronomii i hotelarstwie, pracując m.in. w czterogwiazdkowym Hotelu Fabryka Wełny, oraz na łódzkim rynku rozrywkowym. Karierę zawodową zaczynała pracując jako Wedding Planner.
Z agencją Creality związana jest od dwóch lat, do tej pory w roli event managera była odpowiedzialna za kreację, sprzedaż i realizację projektów dla klientów korporacyjnych oraz galeryjnych. Samodzielnie zrealizowała projekty integracyjne, konferencje czy uroczystości dla takich firm jak np. Hartmann, BSS, Hydro Extrusion czy ABB oraz kilkadziesiąt projektów dla galerii handlowych na terenie całego kraju.
Na stanowisku event directora będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie zespołu event managerów, event executive’ów oraz magazynu, realizację własnych projektów eventowych oraz nadzór nad kreacją kolejnych, autorskich projektów Creality.
Natalia Kolasińska, jak podkreśla, łączy pasje z zamiłowaniem – kreacja i później jej realizacja i to działania, które ją satysfakcjonują i pasjonują. W kręgu jej zainteresowań są także podróże oraz kino, jednak najchętniej chłonie inspiracje ze wszystkiego, co mogłoby być związane z branżą eventową. 

01 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.