Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Sales & Marketing Department Sound Garden Hotel w nowej odsłonie

Marcin Fiuk
Katerina Melnik
Marcin Sokół
Karina Karpińska

W wyniku wewnętrznych awansów zespół sprzedaży i marketingu Sound Garden Hotel ma nowy skład. Zmiany w zespole są odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży hotelowej, nowo powstające hotele konkurencyjne, dążenie do podwyższenia standardu świadczonych przez hotel usług MICE.

Funkcję szefa Działu Sprzedaży i Marketingu Sound Garden Hotel przejął Marcin Fiuk. Marcin zaczął swoją przygodę z hotelem od stanowiska event host, dzięki czemu miał okazję poznać, jak wygląda proces organizacji eventów od strony operacyjnej. Od ponad dwóch lat odpowiada za sprzedaż w segmencie MICE, co będzie kontynuował, równolegle z organizacją pracy i wsparciem dla pozostałych członków zespołu S&M.

Katerina Melnik, która w marcu zdobyła nagrodę Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2017, pozostaje na stanowisku individual Ssales & e-commerce manager, na którym jej zadania związane są z optymalizacją kanałów sprzedaży online oraz opieką nad stałymi gośćmi. Niemniej od teraz Katerina będzie koordynowała również obszar PR & Marketing, przejmując całą komunikację z mediami i wydawnictwami oraz kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych.

Marcin Sokół od grudnia 2017 roku zastępuje Beatę Gryboś, która obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim i jest szczęśliwą mamą 4-miesięcznej Blanki. Marcin pełni rolę asystenta sprzedaży usług MICE, a rozpoczął swoja przygodę z branżą hotelarską od stanowiska host w dziale recepcji.

 

Karina Karpińska, świeżo po awansie ze stanowiska lady host na stanowisko sales assistant będzie odpowiadać za segment korporacyjny w Sound Garden Hotel. Do jej zadań należeć będzie pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych oraz dbanie o relacje z obecnymi klientami.

07 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.