Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowe osoby w El Padre

Kamil Bartosiewicz
Daniel Milewski
Daniel Skiba

Agencja El Padre wzbogaciła zespół pracowników o trzy osoby. Kamil Bartosiewicz objął stanowisko senior event managera, Daniel Milewski – event managera, a Daniel Skiba został junior event managerem.

 

Dwaj pierwsi panowie odpowiedzialni są za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji, natomiast trzeci – za pomoc techniczną i logistyczną przy realizowanych projektach dla klientów oraz wspieranie działu obsługi klienta agencji.


Objęcie stanowiska przez nowych specjalistów poprzedził okres próbny, który wszyscy przeszli pozytywnie.

 

Kamil Bartosiewicz jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Kilkuletnie doświadczenie eventowe zdobywał, pracując jako project assistance, junior project manager, project manager i finalnie production manager w agencji Em Lab, gdzie samodzielne prowadził projekty eventowe, od otrzymania briefu, poprzez przygotowanie oferty i realizację a kończąc na ich rozliczeniu.

Realizował projekty między innymi dla Google, Tradus, Grupa OLX, Maxi Zoo, ShowMax. Prowadził również projekty zagraniczne.

 

Daniel Milewski kończy studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS, na kierunku psychologia oraz relacje międzyludzkie. W latach 2012 - 2015 pracował jako młodszy specjalista ds. rekrutacji w DEMa Promotion Polska, gdzie był odpowiedzialny za działania rekrutacyjne, w tym między innymi negocjowanie stawek i zakresu współpracy, projektowanie portfolio hostess i hostów dla klientów agencji, kosztorysowanie i planowanie projektów rekrutacyjnych, raportowanie efektów rekrutacji i stały kontakt z project managerami.

 

W latach 2015 - 2018 jako specjalista ds. marketingu i organizacji wydarzeń był odpowiedzialny za budowę wizerunku marki i projektu BiegajMY z DEMa, planowanie kampanii promocyjnych obejmujących social media, influencerów, stacje radiowe, telewizyjne i prasę, zarządzanie zespołem, obsługę social media, komunikację z klientami z grupy docelowej, analizę zasięgów i efektywności kampanii, tworzenie haseł reklamowych, artykułów i notatek prasowych. Również za bezpośrednią organizację wydarzeń biegowych w tym kontakt z podwykonawcami, pozyskiwanie sponsorów, partnerów, patronów medialnych i honorowych oraz budowanie relacji i negocjowanie warunków współpracy.

 

Daniel Skiba to absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, gdzie zdobył tytuł inżyniera na kierunku Inżynieria Środowiska.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Gminnym Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle, gdzie pomagał w realizacji różnorakich imprez i wydarzeń kulturalnych.

W latach 2017 - 2018 pracował w firmach Essential Models i Ejsak Group, gdzie przy obsłudze technicznej i organizacji imprez współpracował z kilkoma agencjami eventowymi między innymi z agencją El Padre przy projektach realizowanych dla PKN Orlen, Kongresu 590, GK PGE.

04 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.