Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Paweł Rogaliński w Haxel Events & Incentive

Paweł Rogaliński dołączył do zespołu Haxel Events & Incentive na stanowisku managera klienta biznesowego. Odpowiada m.in. za relacje biznesowe i sprzedaż w segmentach premium i B2B, na terenie całej Polski.

Od maja 2019 roku Paweł Rogaliński jako manager klienta biznesowego reprezentuje Haxel Events & Incentive w zakresie szeroko pojętego doradztwa biznesowego i sprzedaży turystyki biznesowej. Zakres jego działań to pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, sprzedaż, organizacja eventów szytych na miarę dla bardzo wymagającego klienta oraz nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W latach 2002 – 2010 Paweł Rogaliński na stałe był rezydentem w Wielkiej Brytanii, gdzie był związany z Amerykańskim Major League Baseball oraz Brytyjskim BSUK jako PR manager, event manager oraz business development manager. W latach 2010 – 2012 reprezentował UEFA Euro 2012™ przy projekcie Centrów Pobytowych, który zakwaterował 13 spośród 16 partycypujących piłkarskich reprezentacji narodowych w Polsce, a następnie pracował dla Legii Warszawa. W latach 2014 – 2019 był związany z rynkiem nieruchomości, m.in. zarządzał Złota 44 w Warszawie.

Paweł Rogaliński jest absolwentem London Metropolitan University ze specjalizacją w Sports Management w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam stawiał pierwsze kroki w branży sportowo-biznesowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w amerykańskich, brytyjskich i szwajcarskich firmach.
 
– Haxel Events & Incentive to wieloletni, doświadczony i bardzo silny ekspert na mapie branży incentive travel. 27-letnie doświadczenie w planowaniu i realizowaniu wyjątkowych wyjazdów incentive i eventów w 120 krajach i w Polsce w połączeniu ze znakomitą renomą marki i ponadprzeciętną satysfakcją klientów świadczy o wyjątkowości tej firmy i pełnym profesjonalizmie na globalną skalę – podkreśla Paweł Rogaliński. – Haxel nie tylko organizuje, ale również świadczy usługi doradztwa biznesowego w wykorzystaniu incentive travel jako narzędzia do motywacji i nagradzania pracowników, zespołów i partnerów w biznesie. Cieszę się na możliwość wykorzystania mojego dotychczasowego doświadczenia i współpracę z firmą Haxel, która świadczy bardzo wysoki poziom usług dla bardzo wymagających klientów – informuje Rogaliński.

08 maj 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.