Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Maciej Gruczyński w Weco Travel

W maju do zespołu Incentive Weco Travel dołączył Maciej Gruczyński, który objął stanowisko Head of Incentives Department i będzie odpowiadał za koordynację pracy działu, przygotowywanie innowacyjnych ofert oraz realizację długofalowej strategii firmy w obszarze incentive travel.
 
Maciej Gruczyński związany jest z branżą od 12 lat, swoją karierę rozpoczął w poznańskim biurze Lufthansa City Center, a następnie przez sześć lat zdobywał doświadczenie w Weco Travel. W latach 2015 – 2018 z sukcesami realizował projekty dla klientów Haxel Events & Incentive, a ostatnio zajmował stanowisko dyrektora działu Incentive w ICP Group SA.
Jest absolwentem historii sztuki Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym przez dwa lata pracował również jako nauczyciel akademicki. Ponadto ukończył Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki w Szkole Głównej Handlowej.
– Decyzja o ponowieniu współpracy z Weco Travel spowodowana była dynamicznym rozwojem firmy i świetnymi wynikami w sektorze wyjazdów Incentive oraz chęcią powrotu do niezwykle  przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy – mówi Maciej Gruczyński.

10 maj 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.