Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Agnieszka Płochocka-Tereszczuk senior event managerem w El Padre

Agnieszka Płochocka-Tereszczuk z agencji El Padre awansowała na stanowisko senior event managera. Odpowiedzialna jest za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami agencji.
 
Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w tygodniku Przegląd, gdzie odbywała praktyki. W latach 2013 - 2015 pracowała jako account executive w dziale eventowym Agencji Reklamowej Gonnabe, realizując między innymi projekty dla Orange, Stowarzyszenia Dealerów Volkswagena, Audi, Skody i Seata w Polsce.
 
W latach 2015 – 2017 poszerzała swoją wiedzę i umiejętności pracując jako project manager IT, account manager w agencji kreatywnej oraz specjalista ds. public relations komunikacji on-line. Następny etap to praca w Naczelnej Izbie Lekarskiej i realizacja projektów unijnych z zakresu szkoleń podnoszących kwalifikacje lekarzy, praca przy kampanii Choosing Wisely Poland oraz opracowywanie tekstów dla biura prasowego.
 
W El Padre Agnieszka pracuje drugi rok i z sukcesem zrealizowała projekty dla takich klientów jak PKO Bank Polski, PKN Orlen, Orlen Oil, Volkswagen Financial Services. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy była liderem kilkuosobowego zespołu realizującego Marsz Żywych 2019 dla International March of the Living.
 
- W ciągu ostatnich kilku miesięcy Agnieszka rozwinęła swoje umiejętności i kompetencje, szczególnie w zakresie zarządzania dużymi projektami i koordynacji pracy kilkuosobowego zespołu projektowego, czym udowodniła, że w pełni zasługuje na awans na stanowisko Senior Event Managera – powiedział Jakub Ćwikliński, event director w El Padre.
 
Agnieszka Płochocka-Tereszczuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na kierunku dziennikarstwo. Jej pasją są podróże - w szczególności do krajów śródziemnomorskich – a także motoryzacja. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, piecze zdrowe potrawy, a także słucha włoskiego radia r101.
14 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.