Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Anna Grześkowiak ponownie w InDreams

Z początkiem maja 2019 do zespołu InDreams ponownie dołączyła Anna Grześkowiak, która objęła stanowisko head of MICE. Do jej zadań należeć będzie koordynacja działań agencji oraz zwiększanie innowacyjności projektów, mające na celu utrzymanie silnej pozycji na rynku.
 
Będzie także odpowiedzialna za zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami.
 
Anna Grześkowiak jest związana z branżą MICE od 15 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w agencji 5 Stars Business Travel na stanowisku incentive & corporate manager, a w latach 2013-2015 zarządzała agencją eventową ES Production.
Pracowała już prawie 4 lata dla agencji InDreams, realizując projekty oraz konsultując i tworząc oferty na zlecenie dla klientów korporacyjnych na rynku peruwiańskim. W ostatnim czasie związana była z ICP Group SA. Do InDreams wraca po prawie rocznej przerwie.
 
Anna Grześkowiak ma na koncie ponad 150 projektów zrealizowanych na całym świecie dla największych marek. Jest współautorką programów nagradzanych MP Power Awards, w tym najlepszego wyjazdu incentive „Najlepsi do Indii” w 2018 roku dla Toyota Motor Poland.
 
Jest absolwentką Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz stypendystką Universitat Autonoma w Barcelonie. Ukończyła również Podyplomowe Studia Latynoamerykańskie na UW. Najlepiej czuje się w krajach latynoskich i wszędzie tam, gdzie rosną palmy. Prywatnie jest choreografem rewii tańców brazylijskich „As Belezas do Brasil” oraz współzałożycielem Fundacji Kultury Brazyliskiej Macunaima.
15 maj 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.