Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Personalia

Marta Woźniak creative directorem w agencji Emlab

Do agencji Emlab (Grupa S/F) dołączyła Marta Woźniak i objęła stanowisko creative directora. Ostatnio związana była z agencją MyPlace. W Emlabie (Grupa S/F) będzie odpowiedzialna za rozwój działu kreacji i jakość składanych ofert.

– Dołączenie Marty do naszej agencji to kolejny krok w rozwoju całej struktury Emlab, a wzmocnienie działu kreacji jest naturalnym elementem tego rozwoju. Na rynku wyróżnia nas fakt, że projektowane przez nas eventy wspierają sprzedaż i wpisują się w długofalowe działania marketingowe naszych klientów. Jestem przekonany, że dzięki bogatemu doświadczeniu Marty, będziemy mogli zaoferować klientom jeszcze skuteczniejsze i niestandardowe rozwiązania, które będą przekładać się na rozwój biznesu – komentuje Wojciech Małysz, managing director Emlab (Grupa S/F).

Marta Woźniak karierę zawodową rozpoczęła w 2013 w agencji Plej, gdzie była odpowiedzialna za tworzenie koncepcji kreatywnych i realizację projektów eventowych. Od 2015 roku związana była z agencją Perfectto jako creative & event manager. W 2017 przeszła do agencji MyPlace i objęła stanowisko senior creative, a następnie creative directora. Do jej obowiązków należało kierowanie zespołem kreacji, tworzenie koncepcji kreatywnych, koordynacja pracy działu graficznego oraz rekrutacja nowych pracowników. Pracowała m.in. dla takich klientów jak: PKN Orlen, PZU, PKO BP, Totalizator Sportowy, Wyborowa Pernod Ricard, Leroy Merlin, Nivea.

28 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.