Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Alexandra Kunowska w agencji ModraSova

Alexandra Kunowska objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w agencji ModraSova. Nowa dyrektor ostatnio związana była z hotelem Copernicus w Toruniu.

Do zadań Alexandry Kunowskiej będzie należało m.in. stworzenie strategii rozwoju działań sprzedażowo-marketingowych i pozyskiwanie klientów dla agencji. Celem, jaki przed sobą stawia, jest utrzymanie wiodącej pozycji ModrejSovy jako agencji warsztatowej, a także ekspansji na rynki zagraniczne oraz rozwój nowego obszaru współpracy z branżą MICE. Zależy jej na ciągłym rozwoju zarówno firmy, jak i swoim.


Do ModrejSovy przeszła z Copernicus Toruń Hotel, gdzie odpowiadała za obszary revenue & e-commerce. Posiada 13-letnie doświadczenie w branży MICE i 10-letnie doświadczenie w S&M, związane przede wszystkim z zarządzaniem w hotelarstwie. W czasie swojej kariery pracowała zarówno w sieci hoteli IHG, jak i w niezależnych obiektach.

W roku 2016 została laureatką nagrody Hotelarz Roku, w kategorii Revenue Manager hotelu niezależnego w corocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn Hotelarz wraz z firmą Horwath HTL.


Obecnie wykłada przedmioty specjalnościowe, w tym z zakresu hotelarstwa i MICE w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.
Alexandra Kunowska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (studiów magisterskich na kierunku Turystyka i rekreacja), Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (studia podyplomowe) oraz Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu & Franklin University.

Mówi biegle po angielsku i hiszpańsku. Wolny czas spędza aktywnie.

Agencja ModraSova specjalizuje się w organizacji kreatywnych warsztatów, dla dzieci głównie w szkołach i przedszkolach, ale także w świetlicach, bibliotekach, domach kultury i innych placówkach. W tym roku (od września 2019) firma poszerzy swoją ofertę o współpracę z agencjami eventowymi. ModraSova będzie oferowała wybrane warsztaty jako dodatkową atrakcję podczas eventów dla firm. Obecnie firma pracuje nad nową stroną internetową oraz ofertą skierowaną do branży eventowej.

10 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.