Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowa prezes zarządu Hotelu Mistral Sport

Od 26 czerwca 2019 nową prezes zarządu Centrum Sportowo-Konferencyjnego Gniewino Hotelu Mistral Sport została Jowita Twardowska, dotychczas przewodnicząca Rady Nadzorczej tej spółki.

 

Jowita Twardowska od kwietna 2018 roku była dyrekorem ds. rozwoju w Go Responsible Sp. z o.o., firmie doradczej świadczącej usługi 
w zakresie zrównoważonego rozwoju (strategie CSR, raporty społeczne, dialog z interesariuszami).
 

Należy też do grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni Zespołu ds. odpowiedzialności przedsiębiorstw przy Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

 
Jowita Twardowska przez 15 lat była związana z Grupą Lotos, gdzie pracowała na różnych stanowiskach menadżerskich, od biura zarządu, poprzez komunikację, administracja do dyrektora ds. komunikacji i CSR, kiedy to odpowiadała za działania
 w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, PR, public affairs, relacji z mediami, organizacji wydarzeń, sponsoringu sportowego i kultury, programów społeczno-sportowych dla dzieci i młodzieży oraz działań firmy pod kątem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).
 
Była nicatorką współpracy sponsoringowej Grupy Lotos między innymi z Robertem Kubicą (rajdy samochodowe)
 i PZPN (piłka nożna). Współtworzyła fundację korporacyjną (Fundacja Lotos), która koordynowała politykę działań charytatywnych podejmowanych przez grupę kapitałową i pełniła funkcję przewodniczącej Rady Fundacji.
 
Pełniła funkcje wiceprzewodniczącej rad nadzorczych klubów sportowych: Trefl Gdańsk, Lechii Gdańsk, Basketball Investments
Jest członkiem Gdańskiej Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Gdańska oraz członkiem Rady Programowej Forum Inicjowania Rozwoju wspierającego projekty w zakresie partnerstwa międzysektorowego.
 
Jowita Twardowska jest absolwentką Wydziału Administracyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie organizacji i zarządzania oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, jest wykładowcą WSTiH w Gdańsku w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu w branży turystyczno-hotelarskiej.
 
Współorganizuje społeczne spotkania „CSR.Warto(ści)!” w ramach Pomorskiej Platformy CSR.
12 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.