Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Małgorzata Olkowicz dyrektor operacyjną w Ministry of Creativity

Od września 2019 roku do zespołu agencji Ministry of Creativity dołączyła Małgorzata Olkowicz, związana ostanio z agencją Multi Event. Objęła nowo utworzone w strukturach Ministry stanowisko operations director.


Małgorzata Olkowicz to doświadczona menadżerka branży eventowej z blisko-20 letnim stażem. W Ministry of Creativity będzie odpowiadać między innymi za rozwój biznesu, poszerzanie portfolio klientów oraz promocję produktów własnych firmy.
Przez ostatnie 12 lat, pracowała w agencji Multi Event (działającej w ramach Multi Communications obecnie One Multi), do niedawna jako event director. Ponadto współpracowała z agencjami ZOOM i 3,14.


Z sukcesem przygotowywała, koordynowała i nadzorowała projekty wydarzeń specjalnych dla klientów z wielu branż, miedzy innymi dla Mercedes-Benz Polska, Microsoft, mBank, Coty, Saint Gobain Glass, Volkswagen Financial Services, Cinema City, Huawei.
– To ogromna radość dla nas, że Małgorzata Olkowicz zaczyna współpracę z nami. Jej ogromne doświadczenie będzie bardzo pomocne w dalszym rozwoju agencji i kontaktach z klientami – powiedział Mariusza Nowak, CEO Ministry Of Creativity.

 

Agencja Ministry of Creativity jest członkiem KAE w strukturach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

02 wrz 2019
 
średnia ocen:
4.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.